Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rady pre mladé gazdinky

Príspevok v téme: Rady pre mladé gazdinky
jancecka

Ahojte, zakladám túto tému, lebo ma napríklad trápi, pripálená žehlička a neviem čo s tým, s chemickými prípravkami to vôbec nejde dolu a nechcem si škriabať po jej povrchu.
Alebo, prečo keď robím hranolky z domácich zemiakov, vo fritéze, tak po vybratí sú uvädnuté a nedržia pekne svoj tvar? Sú ako keby mokré, nie chrumkavé.

nyky20

Bibisa

A čo sa ti na tých tvojich nepáčilo??

Ja som ich robila asi 3 x a vždy boli všetci sopkojný. A mám uplne obyčajný recept niekde z netu.

hlavné je prvých 10 min to mat na 250 stupnoch potom znížiť na 200 na 5 minut a nakoniec na 150 na dalších 5 minut. A prvé minuty neotvátať trubu neskor sa može ale čím menej to budeš otvárať tým lepšie.

A ešte jedna vec ma napadá striekať to v dvoch vrstvách - lebo viem že niekto to robí iba z jednej a potom sa čuduje že to má nízke atd. nešetri pekne tam daj dve.

Laurina22

Baby,viete mi poradit ako mam vycistit a hlavne s cim kozenu bielu kabelku?Vnutri sa mi otvorila ruzova fixa a mne presiakla tak,ze to je vidiet zvonka...Mam ju z Francuzska bola draha a chcem ju zachranit:-(

betkacat

ja dám radu na tie hranolky, videla som to v tv a skúsila, boli dobré...zemiaky treba nakrájať a opláchnuť od škrobu, tak ako niekto spomínal... a potom ich treba dať na dve min do vriacej vody variť, vybrať a usušiť na utierke a až potom ich dať do fritézy...piplavé, ale výsledok bol

bibisa

toto je fajn tema...ani mna to nenapadlo zalozit ;)
mna osobne trapi toto
uz kolko krat som sa pokusala robit venceky akoze ako veterniky.ale za kazdym sa mi to nepodarilo.este aj v kucharke som mala taky recept ze to cesto chutilo strasne.takze ak mate niekto tieto venceky odskusane tak by som prijala radu a recept ;)
dakujem

malicka876

ahojte,
mozno hlupa otazka, ale surna :D

Zehlila som si saty - cez mokru handricku a ostali na nich flaky po vode, da sa s tym nieco robit?

vdaka

ele

napriklad sucha skvrna od mrkvy alebo nejakeho ovocia mi vobec nejde bezne vyprat, resp. s Vanishom :D Ale dakujem, tu Lanzu vyskusam, vidis, to ma ani nenapadlo, pritom predtym som iba to pouzivala, ked som este nemala dieta a krasne to aj vonia.

[zruseny12]

...ja som pouzivala na skvrny obycajne mydlo,preprala som to nim a potom dala prat...alebo teraz pouzivam mydlo-LANZA aj na biele veci...
inak zalezi zasa od coho je skvrna...u dietata...
:0)))) ja sa na niektorych reklamach v TV len smejem...

ele

prosim-prosim, nieco ucinne na vysoko odolne skvrny na detskom obleceni. Zatial som skusala len Vanish a Ariel na skvrny a vobec nic! Skvrna taka ista ak nie horsia:DD Uplne vazne, vobec to neucinkuje, pri tej ich reklame by som ich cez telkac vysticovala :))). Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.