zneuzivanie

Príspevok v téme: zneuzivanie
podpivnik

Caute
ja mam taky problem, ze obcas mam pocit ze ludia ma zneuzivaju, ale najhorsie je v tom to, ze viem ze za to mozem iba ja sama. Ma jedenho priatela ktoreho velmi milujem, a on hovori ze aj on mna, ale ja to vobec necitim, pretoze nic neurobi kvoli mne, a mozn o ze je to tym , ze vie ze aj tak ho nenecham...rozmyslala som uz aj nad rozchodom, a asi aj viem ze to by bolo najlepsie rozhodnutie, ale aj tak nemam tolko odvahy aby som to urobila..lebo sa bojim, ze potom mi velmi bude chybat , budem osmela bez neho, i ked aj tak so osamela lebo prenho stale su dolezitejsi kamosi, a trava..myslela som na to ze mozn o ze by sa ro dalo este ejak napravit, ze budem flirtovaz aj s inymi, a budem trosku taka nedostupna..podla vas mohlo by to este zachranit nas vztah? ale ked zacina ziarlit tak sa stale zlaknem, ze co ak ma necha

tak

Vies, ked budes mat pocit, ze si zneuzivana, tak Vas vztah nema ziadnu sancu, ale ja si myslim, Ty si uzasny mladucky clovek, chce to viac sebavedomia, nezavislosti, ... necakaj nelipni na jeho telefonatoch pride nepride, cas ukaze, ... prajem Ti vsetku lasku tohoto sveta lezi Ti pri nohach, tak si ju zodvihni a bud stastna, ...

podpivnik

mam 19, no ja neviem, ze ako to vlastne je, lebo ja som mu ani neverrila, a potim sa na mna velmi hneval preto, skoro sme sa aj rozisli kvoli tomu, ale potom som mu povedala ze uz mu budem verit, a teraz stale hovorim sbe ze ano mozem mu verit, ale asi aj tak mu vlemi neverim..no ale uvidime, budem to robit tak ze nebude uz taka, ze ked mi zavola tak hned sa stretneme, alebo ja to neviem ani opista, je to prilis komplikovane, ale dakujem vam za radu

veranda

myslela som tim ze ty ho milujes ale on teba nie ked to tak citis neboj raz si najdes vzajomnu lasku.a vlastne kolko mas rokov?

veranda

nezacinaj si vstah bez lasky nerada ti to hovorim ale ked sa nemilujete nelubite sa no tak naco vam je taky vstah?

Well

Mala by si si uvedomit,ze v zivote sa musis prisposobit situacii a nikdy nikomu neukazat to,ze si nanom zavisla. Vtedy prestanes mat ten problem o ktorom pises.