kazdodenna nadcha- pomoc

Príspevok v téme: kazdodenna nadcha- pomoc
ele

Prosim Vas nejake rady, ako sa zbavit kazdodennej nadchy, kludne budem aj detoxikovat, resp. brat nejake doplnky vyzivy, len nech to zarucene zaberie. Nadchu mam v poslednom case kazdy den, bud ma prejde do obeda, malokedy pretrvava cely den a to si fukam nos kazde tri minuty, miniem aj 7 balikov kapesnikov. Som unavena, nervozna, neviem co dalej, mam rocneho synceka, chodim do fitka dvakrat do tyzdna, relat. zdravo sa stravujem. Prosim Vas o pomoc. Dakujem.

joni_

existuje aj liecba pelovej alergie vcelim pelom (teda ak mas pelovu alergiu), ale to sa robi este pred vypuknitim sezony aby si telo pomaly zvyklo na pel a potom cez sezomu tak prudko nan nereagovalo, neskusala som takze neviem podrobnosti, ale mozem ti dat kontakt na cloveka co sa v tom vyzna, nejde o ziadnu chemicku liecbu ale prirodnu, ak chces napis mi na mail
ale tiez si myslim, ze nez zacnes prirodnu liecbu, treba vediet na co presne si alergicka, tie testy u alergologa by bolo dobre urobit...

Well

Ak chcete získať viac quercetinu, môžete zvýšiť svoj príjem jabĺk a červenej cibule, ktoré zlepšia vaše zdravie..

ele

Well, sprdli ma ze zevraj mam alergiu na travu a roztoce a ze mi dalsie testy neurobia... to je pristup Pritom testy by sa mali robit opatovne, sa alergie nespocetneli. A caka sa tam aj tri hodiny, ja si to nemozem dovolit. Aj tak mi tam nepomozu.

ele

mira, dik, to uz vsetko viem, su to skor take vseobecne rady, potrebujem nejake doplnky aj, napr. ten Quercetin nikde neviem zohnat, tu na SR v lekarni ani nevedia co to je.

ele

Well keby som to brala na lahku vahu, tak tu nepisem, bola som liecena na alergiu, ved som pisala nizsie, aj som brala tie ich preparaty. Toto tentokrat bude nejaka bakterialna forma. A prosim o radu a nie karhanie a vycitky, takze v mieri a v klude hlavne.. Lekari by mi zase iba predpisali lieky, nepotrebujem si zamorit organizmus.

- mira

Ele, dá sa z toho dostať. Ak si vylúčila mlieko a mliečne výrobky, cukor, ešte nahraď ovocie zeleninou. Jedávaj veľa celozrnných obilnín, ryby a strukoviny. Nejedávaj nič čo obsahuje nasýtené tuky a po čase sa prečistíš.

Well

ele?? Ty to beries asi na lahku vahu,ze??
Alergia nie je ziadna sranda a moze to velmi zle dopadnut ak sa neliecis. Ale asi zbytocne ti to pisat. Je to tvoje zdravie a tak si skusaj a skusaj a skusaj........

katka...

Ja by som tiez radsej isla na alergologiu. Aby ti to za ten cas, kym budes skusat sa liecit svojpomocne, neprepuklo do astmy. Ale ked viac veris liecitelom, ako lekarom.
Inac vravi sa, ze pomahaju ribezle, tusim cierne viac. Ale mne nepomohli. Skusit to mozes.

ele

Inak asi pred tyzdnom som mala zapalene hrdlo a stym aj nadchu, takze to moze byt aj z toho ze som akasi oslabena a nadcha pretrvava :(( Neviete ci tu este ponuka svoje rady pan RNG?
Well ja verim tomu ze sa z toho da dostat aj svojpomocne, len potrebujem vediet ako, mam taky pocit ze mam kvasinky v tenkom tele, ci nieco take :( jeden liecitel mi to povedal.