Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pocit cudneho telesa v krku

Príspevok v téme: pocit cudneho telesa v krku
tomas222

od nedele mam v krku taky cudny pocit ako by som tam nieco mal....ked jem alebo pijem tak tam nic necitim ale vrati sa to vzdy za par sekund.....cudne ale je ze ked sa tym nezaoberam tak to vobec necitim....moze byt ze je to iba psychika kedze som bol v poslednych mesiacoch skoro vzdy v strese? inak nefajcim ani nepijem a este sa mi zda ze ma to tlaci vzdy inde...raz na lavej strane raz na pravej....pred dvomi tyzdnami som bol na preventivnej prehliadke a tam mi kontrolovali aj uzliny a tie mam v poriadku

azeroak

SERVUS A NEKASLES NAHODOU JA MAM TIEZ TAKY POCIT V KRKU UZ ASI 5 ROKOV A KED SA TIM NEZAOBERAM NEZAKASLEM ALE NIEKEDY MA TO CHYTI SAMO ALEBO MI ZOVRIE V KRKU ZASKRIABE A NIKDE MI NIC NEVEDIA ZISTIT ZEVRAJ JE TO ASTMOU ALE JA TOMUNEVERIM KEDZE BERIEM INHALATOR A NEPOMAHAMI UZ SOM SKONCIL Z TOHO NA PSYCHIATRII A ZEVRAJ SOM HYPOCHONDER TO JE NAJLEPSIE TAK POVEDAT ALE FAKT NEVIEM CO TO JE BACIL TO NENI ASTMOU SI NEJSOM ISTY LIEKY MI NEPOMAHAJU JE TO PSYCHICKE???? CO TO MOZE BYT PROSIM POMOZTE MI