chlapeté ruky

Príspevok v téme: chlapeté ruky
****

ahojte velmi ma trapia moje ruky...maam ich chlpate ako muž ani moji kamarati nemaju takee... strasne sa zanich hambiim a nwm co maam robiit oholit ich nechcem lebo by chlpi rastly rychlejsie som stoho zufala zachvilu je tu leto a ja sa hambiim zobraat trciko s kratkym rukavom....prosim poradte mi nieco

anandang

ja som tiež mala dojem, že po depilácii voskom som mala bledšie a slabšie ochlpenie na nohách... v poslednom čase som sa začala zaujímať o lunárny kalendár, čiže strihanie vlasov, depilovanie a pod. si plánujem na príhodnú fázu mesiaca... s účesom mi to vyšlo, možno to bude mať vplyv aj na depiláciu... tá sa má robiť počas ubúdajúceho mesiaca btw...

zuzic

lebo zevraj dorastaju hrubsie a dlhsie a taketo hovadinky sa hovoria...ale ked som uz mala nervy...tak mi preplo:D
pasiky ja nemusim...a za tu epilaciu som:) a netreba to vobec casto...takze tak:) ale nohy mi kratko vydrzia...tie si holim radsej kazdy den ako ked si ich s tou bolestou odepilujem a o tyzden mozem znova...

anandang

že prečo to hodnotíš, že ti preplo, keď si použila strojček... ja som si raz skúsila sama odepilovať s voskovými pásmi, ale keďže ich mám dlhé a jemné, tak mi to strhlo iba vrchnú časť a korienky ostali... epilačný strojček som vyskúšala naposledy na nohách a viac sa mi to pozdáva... na vosk sa už nespolieham... :)

zuzic

anandang co mam vysvetlit?:D
zapala som ho zakricala som si a tri tyzdne vydrzali krasne, ale zas ja som si neepilovala uplne nahladko aby to zas nebolo neprirodzene...a inac je to zvlastne ale teraz je odvtedy asi dva mesiace a nemam tak chlpate ako predtym...dorastli mi ale zda sa mi ze menej akoze na pohlad su uz uplne v pohode...no neviem ci mi nesibe:DD

anandang

aj ja mám problém s chlpatými rukami... za život mi doteraz dvakrát preplo a oholila som si ich...

bol by dobrý nápad použiť na ich odstránenie epilačný strojček?

zlb

rew-fuuu..no ja som si davala farbu od Palette, ale odtien som si vzdy tak strelila,co som proste videla-taky platinovy blond,ale je ich viac takych svetlych, to uz je jedno ktory :)a odfarbi to, tie ruky ma tak trosku potom stipali,ale stacilo mi par minut-asi 5-8 a potom som si ich rychlo utekala umyt a nasledne som si ich dobre nakremovala indulonou. chvilocku je odfarbena aj cast koze na ruke,ale to hned aj zmizne, takze pohoda. viem, je to divne davat si farbu na vlasy na taketo miesto...ale je to naozaj len pre ten pocit, ze nemas cierne skarede chlpiska na ruke,ale pekne jemnucke(lebo su potom ako take "chmiricko") a blondave, lesknuce sa na slnku. no a ten peroxid som mala z lekarne - 6 percentny, ale kupoval mi ho niekto iny, tak ti neviem povedat konkretne kde to bolo, prepac :( a zmiesala som s melirovacim praskom, takym modrym z drogerie, to sa treba na to popytat.

rew

zlb> mozes mi prosim napisat konkretne znacku a odtien farby? aby som si nekupila nejaky blud co mi ofarbi kozu :)v pripade peroxidu: kolko percentny musi byt a ako ho vlastne pouzit, ako dlho nechat posobit? zozeniem ho v drogerke alebo kde? maju to aj v DM trebars? mam to hladat pri farbach na vlasy? vdaka

zlb

to rew-no nebude to divne, ved presne,ako vravis-spolahni sa na slniecko,ktore ti vybieli chlpky na ostatnej casti tela,ale tak chapes-ked si das tricko, tak aj tak ti trcia len ruky a tie vidis stale, tak ja by som si tie na tvojom mieste odfarbila a telo si potom doopalujes a vsetko sa zjednoti.je to len pre tvoj dobry pocit :)
a ja si to odfarbim bud peroxidom,alebo normalne tou najsvetlejsou farbou na vlasy