Hladovka čo si myslíte?

Príspevok v téme: Hladovka čo si myslíte?
slniecko_V

ahojte.čo si myslíte koľko sa dá schudnúť hladovkou??ja viem,že potom príde jojo efekt a aj to že to je nezdravé.tak také rady mi nemusíte dávať aby som ju nedržala:)nechcem úplnú hladovku ale sem-tam si niečo aj dám.kebyže ju držím tak ale 2 mesiace kolko by som podla vás schudla??držal niekto hladovku?kolko ste schudli?

Milky

Praveze som videl, co z cloveka vyliezlo po tej ociste, a prave to ma inspirovalo. Ked som videl, co za zaujimavosti sa tam pousadzaju a nikdy v zivote sa normalnym sposobom nedostanu von..

Este som videl document o cervikoch a parazitoch v tele, to bol taktiez zazitok (ale to je do inej temy).

GoFruit

Milky bez klystiru to nemozes robit.
Klystir je jedna z najuzasnejsich veci pre zdravie. Je to ovela potrebnejsie vycistit sa zvnutra ako si vycistit napr zuby alebo sa osprchovat. Ludia dbaju o hygienu sprchuju sa vkuse pricom vnutri maju humus neskutocny. Ptaveze to je dolezite ocistit - mat ciste vnutro. Vylucit nanosy zo stien criev aby mohli creva spravne pracovat. Ani si neviespredstabit ten pocit lahkosti a euforie ked sa vycistis.
Co ti vadi? Jedna rurka tenucka v zadku? To jenic. Ale ten pocit cistoty -to je nadhera.
V kazdom pripade - post dlhsi ako 3 dni bez klystiru urcite nerob.

Milky

Pozdravujem.
Chcel by som to raz za zivot vyskusat. Drzat hladovku 21 dni..
Nie pre chudnutie, ale pre ocistu organizmu, co sa tam za xy rokov nazberala. Cital som o tom vela, urcite by som to dokazal, disciplinu mam. Len vsade citam, ze je doporucovany i klystir. No a to dobrovolne urcite nie.

euka

nekteri lidi co ohladovce nic nevi, by zde ani nemeli otvirat pusu!pokud ji smai nezkusite tak ji neodsuzujte kdyz o tom vite h***o

1) hladovka se drzi ne na zhubnuti, ale na ocistu organismu. jiz stari rekove ji drzeli az 40 dni a hipokrates to vyzadoval od svych studentu. pro ty co nevedi, dodnes doktori pri skladani diplomu MUSI prisahat na hipokrata, ale zdaleka prdi na to co on uznaval a ucil.takze nechapu ten smysl.
2) hladovka je velice zdrava, ale nemuze ji delat kazdy. pokud ma nekdo vazne onemocneni jako napr se srdcem atd tak mozna neni.ja jsme mlada, ale porad mam ucpane dutiny, anginy, nemuzu otehotnet i kdyz doktori na nic nedosli, tak jsem se rozhodla pro hladovku.k tomu je ale nutno zakoupit knihu od Partykove "hladovkou ke zdravi"kde vam presne rika jak se chovat pred, behem a hlavne po hladovce aby jste si neublizili. hladovka se dela na 3,5,7 10 a vice dni macximalne vsak na 40 dnu. ve 40 dnech telo ztrati 25% vahy. pokud je nekdo sileny tlustoh jako nekteri v rusku, tak tam drzeli rekordni hladovky 110 dnu, avsak bylo nutne jim podavat nitrozilne urcite druhy vitaminu.
3) hladovka je kdyz jen pijete vodu, zadne caje, dzusy ani zadne jidlo. cela pointa je, ze 3 dny zaludek stale ocekava prijem potravy a kdyz jej nedostane ctvrty den se uzavre na endogenni vyzivu, tzn bude cerpat pouze z tela neje to dobre ale i zle a to je pointa hladovky aby se tyhle hnusarny ecka atd co nam davaji v jidle i v ockovani pomalu zacaly vylucovat. dulezite jsou i biorytmy, tzn hladovka by se mela koncit behem uplnku, kdy ma telo nejvice energie.
4)musi se delat klystyr protoze jak telo vylucuje toxiny pujdou vetsinou strevama ven a pokud je nevymyjete, muze se vam organismu otravit. klystyr staci jednou denne ale nejlepe na dvakrat, kdy nejprve ocistite tluste strevo a pak pomoci dychacich cviceni i tenke.sami budete prekvapeni kolik humusu pujde ven i kdyz uz tolik dni nejite!!!zkousela jsem i cisteni urinou, ktera byla nejucinnejsi, protoze v dobe kdy jen pijete moc je vlasten zdrava, nepachne a je temer bezbarva. neni to bezny humus , smradlavy ktery vznika s kombinaci spatnych jidel zvlaste alkoholu a masa.
5) navrat k jidlu musi jit postupne.coz muzete vygooglovat dle dni kolik vydrzite byt jen o vode. pokud vydrzite jen 3 dny muzete se normalne vratit ke strave. ale ctvrty den, kdy zaludek prejde na endogenni vyziu je nutne pak pomalinku pit prvni jidelni den jen mrkvovy nebo repovy dzus, muze byt i dohromady. pit po 1dcl jinak si muzete ublizit a pritom zmoulat stavu v puse aby se opet zacaly tvorit sliny a tim pade se nastartoval zaludek tuha strava bude az za nekolik dni ale jak rikam si vygooglujte.
6) pro ty co neveri, nikoho nikdo k hladovce nenuti. samosrejme ta osoba co dela hladovku musi byt dostatecne ...dospela?rozumna? na to aby se hladovka nepremenila v anorexii atd. ja jidlo vzdy milovala a hodne, takze u me to nehrozilo. ale jina prosim neprirovanavat hladovku k temto nemocim protoze jde o uplne neco jineho. bulimie a anorexie skodi za to hladovka pomaha uzdravit i neuzdravitelne. dokonce v rusku maji instituty, kde tahle lidi leci bezne.
7) hladovka se ned ajen tak zacit. zacne se na jednom dni pak postiupne na dvou a pozdeji pridavat dny. ja nejdyl vydrzela 4 dny ale o dzusech, tak jsme si myslela ze hladovu o vode 10 dni dam a prdlajs.o dzusech je to uplne o necem jinem.

takze pokud chce nekdo zhubnout doporucuji napr colovada plus, je to drahe cca 1600kc, ale jako jedina vec me to pomohlo zbavit se hormonu ze vsech nepodarenych IVF, ktere me delali tlustou, nadmutou jak kozu a zavodnenou.dela se pomoci kaolinovych sacku, ktere kdyz vypijte nabobtnaji v zaludku, otisknou s eo steny zaludku a pak o pokracuje dal do strev.je to neco jak plastelina akazdy clovek by mel delat minimalne jednou rocne pokud nezijete zdrave a tim mam na mysli jite maso a nedelate oddelenou stravu.tot je na procisteni kazdeho nejen tech co chteji zhubnout.

a pokud jde nekomu hlaven o zhubnuti, doporucuji 1 den v tydnu dietu kayenskeho pepre. a jinak v tydnu jezte co chcete,vyzkouselo hodne lidi a funguje to.pomalu ale jiste.
takze na otazku kolik by se shodilo pri dvou mesicni hladoce, asi hodne protoze po vice jak 40 dnech by jste umrela a a mrtvi netloustnou....

Puresky

Najlepsia hladovka je kazdodenny hlad ale nie cely den. Tzn jedz menej nez spalis ale ovela menej! Napr takych 800-1000 kcal...to nemas sancu pribrat, urcite schudnes...kazdy den take dve jedla a koniec...ja som tak schudla 25 kil. Ale ono ja som citila hlad ale nevadilo mi to lebo som nemala chut. Stratila som ju lebo som zazila velku zmenu v zivote. A drzim si vahu uz 2 roky. Rano som nemala cas jest, potom obed tiez nie a prve jedlo poobede a niekedy az vecera ale nie velka porcia iba obycajna a potom uz ziadne vyjedanie...je to o chuti nie o hlade...preto sa tolko ludi laduje zbytocne a nevedia schudnut. Je to psychicke...viacmenej za to nikto nemoze aj ked je za svoje telo kazdy zodpovedny, lebo zijeme svoj zivot. Kasli na to, netrap sa! Ked to ma prist, tak to pride same a nebudes to citit ako neprekonatelnu vec ale budes sa cudovat jak to ide prijemne.

LadyOpium

hladovka je absolutny nezmysel...sama som to zazila, ale vo forme anorexie...k nicomu to nevedie...musis sa viac hybat a menej jest..ale nie ze nejst vobec ale 5x denne v malych prociach a vyzivnu stravu vsetky vitaminy a mineraly..ziadne dopnky vyzivy ti nepomozu musis jest aby si tie ziviny mala prirodzenou cestou..