Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kyselina listova

vyima

Baby kolko ste sa o dietatko snazili, ked ste zistili, ze niekde je problem, ktory treba riesit?
Dost som toho o kyseline listovej pocula, avsak neviem, ze ci uz by som nieco take mala zacat riesit, ci je to normalne pri snazeni, alebo ci je vhodna len ak sa niekomu dlho nedari?

diia

yorka niekedy proste nevieme niektore veci, ale casom na ne prideme a to je to najdolezitejsie. ze si uvedomime, kde je problem a zacneme ho riesit. aby sme vsetko podchytili v cas ked je to potrebne. :)

lichotinka

zemanuela snad ano, neoplati sa taketo veci podcenovat, neoplati sa najma vitaminy nejako zanedbavat, pretoze pri snazeni sa o dietatku a uz aj pri samotnom vyvoji dietatka su velmi dolezite a maju velky zmysel :)

ZemanuelaZ

snad si ju oboznamila s tym, aby neopakovala taktiez tvoje chyby, je to super, ze my zeny si vieme pomahat, najma v takychto veciach, mam taku radost z toho, ze sa vieme poucit aj z cudzich chyb ;)

yorka

hahaha ked citam, co pisete som si spomenula na seba, dva roky je to, co som o nejakych vitaminoch nemala ani tusenia, nevedela som, ze by mohli byt k niecomu dobre vobec, nastastie som sa to dozvedela a posunulo ma to vpred, pred mesiacom som sa o tom rozpravala s Evkou, so svagrinou, tiez maju teraz trosku problemy, ze sa im nedari a nemala o vitaminoch ani chyru a ani slychu doposial ;)

ZemanuelaZ

viem Zuzanka. Vsetko to mam za sebou. Vsetkym tymto som si presla taktiez. Hovorim to z vlastnej skusenosti. Clovek by si myslel, ze nie je problem dostat do tela vitaminy, ktore potrebuje to dietatko, no opak je mnohokrat velkou pravdou ;)

zuzanka98

zemanuela napisala si pravdu, su to vitaminy, ktore su prospecne aj pre nas aj pre deti a ak chceme aby deti boli zdrave aj v buducnosti, aby bezproblemovo rastli, priberali, tak je potrebne im ich dat, pretoze vitaminy uz pocas tehotenstva vedia ovplyvnit zdravie dietatka aj do buducna ;)

ZemanuelaZ

skoda, ze mnohokrat vitaminy zo stravy nedokazu pokryt tie naroky, ktore ma aj telo matky a aj dietata. Mne sa osvedcil v tomto smere Femibion, je super, ze je to v podstate komplex vitaminov, ktore vlastne aj ta mamicka, ale najma aj to dietatko potrebuje. Podla mna je lepsie takto brat jednu tabletu a v nej kopu vitaminov ako kazdy zvlast :)

alexina

kyselinu listovu ja som jedla akurat tak v beznej strave, ked som sa dozvedela, ze som tehotna, tak som zacala ju doplnat este vyzivovymi doplnkami, pretoze predsa len uz ked sme boli dve, tak uz aj to nase telo potrebovalo viac kyseliny listovej, aby sa dostala aj k malickej a aj ku mne :)

Kvetulaaa

BJ preco vestis taketo veci? Vobec to tak nemusi byt. Ale to dieta proste potrebuje od narodenia tieto vitaminy. Aby vobec rastlo, aby sa nenarodilo s nejakymi zdravotnymi problemami. Zaklad aj celkovo imunity dietata vznika v brusku. Ano, je dolezita aj pre nas, ale skor my v strave pokryjeme tu nasu potrebu. Ako si to dietatko same pomoze?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.