Kyselina listova

patrisienka

Toto je pravda a najm je to taky paradox - niektore veci potrebuju cas a snazenie by malo byt o tom, ze si ho uzivame, ze chceme dietatko, ale nie nejako na ukor niecoho. Lebo ked si to snazenie prestaneme uzivat, tak to je cele zle :(

crocinka

zemanuela tak by to aj malo byt, ze snazit sa, ale zase netlacit na to, lebo podla mna v zivote, ked sa na veci tlaci tak to nic dobre neprinesie a to co chceme, co si prajeme si takto este viac od seba odhaname :(

patrisienka

Nie to som nechcela tym povedat, len som ti chcela tym povedat, ze bud vdacna za to fakt. Lebo uz to je super sprava, super posun, nadej. Aspon ja to tak vnimam a mat nadej je proste najviac v takomto pripade!!!

ZemanuelaZ

bambulienka na tomto je kus pravdy, co si napisala. Ale myslim, ze to si musi kazdy uvedomit sam. My ked sme sa snazili, tak som sa snazila netlacit na to, netlacit ani na draheho. Velmi sme po dietatku tuzili, ale vedela som, ze cim viac budem tlacit, tym sa mi to bude vzdialovat. Tak som si kupila Femibion, ktory obsahuje vsetky vitaminy, ktore su dolezite pri snazeni, zacala som ho uzivat a snazili sme sa nadalej :) Ale s tym, ze sme si to uzivali, nenutili sme sa, ked sme boli unaveni :) A myslim, ze aj vdaka tejto kombinacii to vsetko dobre dopadlo :)

Bambulienka25

Ja si myslim ze rolu zohrava aj to ci sa par teraz hodi do postele na skakacku len aby splodili potomka a ked toto robia kazdy den tak sa to v zene zablokuje a necudujem sa ked aj u zeny aj u muza vsetko v poriadku ale sa im nedari a to prave preto lebo kazdy den su v posteli za tym cielom. A inak kazdy den mat styk tiez nie je dobre pre spermie, to dufam ze viete ze spermie dozrievaju az po 24 h a styk je dobre mat kazde 2 az 3 dni

zlatusa

To mám radosť, že u vás to tie testy nepreukázali, že je všetko v poriadku, to je dôležité myslím, že to je super správa a hlavne nádej :)
Dala si na moju radu? To je milé, som rada, ak ti pomohlo to, čo som napísala, tak deň čo deň užívaš?

vretienka

MAS POCIT, ZE NIE SOM RADA? PRAVEZE MAM Z TOHO RADOST A FAKT VELKU :) LEBO AKO SI TO AJ TY NAPISALA STALE JE TAM SANCA A NADEJ NA TO A TO JE PROSTE NAJVIAC, KEBY SOM NEMALA NADEJ TAK NEMAM ASI NIC :(

patrisienka

Vretienka ty bud len rada, ze testy nehovoria o ziadnom takom probleme, uz len skrz to by som doma asi strielala sampanske, pretoze to je prvy taky naznak toho, ze je tu sanca mat dietatko.
A podla mna kedze vacsina zien chce byt v buducnosti matkami tak kazda takato nadej, sanca je pre nas proste nezabudnutelny pocit :)

vretienka

TO ANO, TO JE UZ POTOM O INOM, ALE MY TAKYTO PROBLEM NEMAME ASPON ZIADNE TESTY NIECO TAKE NEUKAZALI, PRETO NEMAM PRECO SA NAD TYM ESTE VIAC TAK TRAPIT, TAK SOM SI SKUSILA VITAMINY NASADIT PRED DVOMI MESIACMI :) POZERALA SOM ZLATUSA CO PISALA O VITAMINOCH, TAK TIE SOM SI KUPILA :)