Čítate? Aká je vaša najobľúbenejšia kniha?

Príspevok v téme: Čítate? Aká je vaša najobľúbenejšia kniha?
Annn

Pochválte sa.. čo radi čítate? Aká je tá vaša srdcovka? :D

Ja sa príznám, že nečítam knihy a vlastne ani na ne akosi nenachádzam čas, ale dôvodom prečo som založila túto tému je inšpirovať nie len seba, ale aj ostatných ludí, aby viac čítali, nikdy to nie je na škodu.

Zatiaľ čo som prečítala bolo Utrpenie mladého Werthera, to ma fakt zaujalo a Obraz Doriana Greya... nepoznznáte nejaké podobné knihy?

gastanko2016

ja mám rada knihy od Paula Coelha. Veľmi sa mi páčila Záhir a čarodejnica z Portobella. Okrem toho mám rada knižky o keltskej mytológii a sem tam aj nejaké tie ženské romány.

susana2

Večne spievajú lesy je dobrá kniha, aj pravidlá muštárne. Ja som teraz čítala pre zmenu niečo od autorky zo slovenska www.juliacizova.sk a zabavilo ma to dosť, je fajn vidieť že aj u nás sa ešte píšu dobré veci

vevericka

odborna literatura..na relax rozne historicke romany..ale oblubene este z detstva: anna zo zeleneho domu, maly princ, vecne spievaju lesy

lenkea

ahojte, citam, a rada.
moja naj je od Coelha Alchymista, alebo Dorian Gray, to je uzasna kniha. rada citam Filana, Lasicu.. aj kniha Mlcanie jahniat je z tych oblubenejsich..

jajaja99

detektivky od dicka francisa, oddychovky od dana browna, simmel-laska je len slovo, remargue-traja kamarati,hailey-hotel, kolesá, peniaze, letisko, vecerne spravy, irving-pravdila mustarne, svet podla garpa, hornicek-dobre utajene housle, male mudre knizocky od fulghuma, tolstoj-vojna a mier, suskind-parfum, alusinkino udolie babik, blazkova-jahniatko a grandi, maly princ........knih je dost, len toho casu keby bolo viaaaaaac. vsetko dobre je uz napisane, len to treba najst :)

janinicka

Biely úsvit( o Eskimákoch), Dve ženy (o Eskimákoch), O Vtáčej dcére a o mužovi, ktorý išiel za slnkom ( o Eskimákoch) :))
Ostrovy v prúde (jediná od Hemingwaya, čo sa mi páčila)
Všetky od Pearl S. Buckovej (nielen o Číňanoch)
Prvých 5 od Kinga, potom to už bolo o tom istom
Dorian Gray ma fascinoval, ale to som mala 13, už si to poriadne nepamätám...aj Cantervillské strašidlo :)
Ešte tá trilógia od I.Allende, (sépiový portrét a spol) to bolo krásne
Večne spievajú lesy

Jajka má pravdu, väčšinou ten istý autor to istí :)