mám 18 a som panic =(

xDQF

ellyy: A MYSLIS si ze je skutocne krásny a sexi? takych poznam vela, to je skutocne brutalna kombinacia, no taki uz nie su panici :D :D

mvmsm

no a? ja mam 26 a som panic. plodny budem zhruba do 70-80. nechcem sa na nikoho viazat, mam rad slobodu, tajomnost a nezavislost.

miauu

maťulkooo: a co?! ja mam 16 a urcite by som si viac vazila chalana co je este panic ako nejakeho ... nom vies aj sam :)
a co si pisal "som krásny, sexi, ale já nvm čo mám robiť... " trosku sebavedomia nezaskodi to je fakt :D ale neprehanas to? mozno ze si baby myslia ze na teba mozno nemaju aspon ja si to vzdy myslim ked takeho vidim co sa nesie s vypnutou hrudou pomaly atd... ;)

ellyy

pozri sa to nie je choroba ako napisal/a xD,
v dnesnej dobe si kazdy zacina pomaly mysliet ze ked je niekto panna alebo panic tak je to nieco strasne...pritom si nevazia sami seba a vyspia sa z hocikym. Boze mas predsa svoju cenu!!!

maťulkooo

som krásny, sexi, ale já nvm čo mám robiť... mám asi malý alebo čo, já už váne nevím.. som zúfalí z toho !! :(

xD

a co ze mas 18 a si panic?* to je nejaka novodoba prenasajuca choroba? uvedom sa..my nevieme aky si, ako vyzeras, ci na teba letia baby, ci mas smolu.. tak bud rad ze je tak ako je..