Pomozte mi prosim. Extremne potenie.

Príspevok v téme: Pomozte mi prosim. Extremne potenie.
mirka236

mam obrovske problemy s potenim.Potim sa sa nielen ked je teplo ale dokonca aj v zime.Potim sa na chrbte,hrudi,hlave, tvari a v podpazusi.je to hrozne.Fľaky na tričku...proste vzdy obrovska hanba .Skusala som rozne antipespiranty, caje, dokonca som bola aj u endokrinologa a nic.
vsetko mam v poriadku. lekari maju na to taku odpoved, ze treba schudnut. podla mna to s tym nesuvisi. potila som sa tak isto aj ked som mala o 10kg menej. Som z toho zufala. ked zbehnem iba do obchodu alebo idem do skoly vyzeram ako by som behala alebo cvicila 2hodiny vkuse. Poradte mi prosim. Dakujem

Lora K.

Mirka, postavu mam normalnu, a z mojej skusenosti - ci som mala o 7 kil menej ako dnes alebo viac ako dnes (menila sa mi hmotnost, teraz mam ale stabilnu), nikdy to nemalo vplyv na nadmerne potenie. Hm, aj som si vsimala, ze ludia - az obezni - nemavaju problem s nadmernym potenim; casto damy oblejsie boli ako vyzehlene, suche, a ja vedla nich som stala bleda (po diete) a pot mi stekal po chrtbe. Zadok sa mi az tak nepoti, ale teda, nesadam si rada v mhd tiez. Poti sa mi pri intenzivnejsom pohybe. Preto som nosievala rifle alebo nohavice z nie celkom tenuckych materialov (to by som asi aj ja ,,zamokrila"). Caje som asi skusila raz, ale neverim na to. Podla mna je to nieco v sposobe fungovania tela :(.

mirka236

Well - ty si uz skusala tie kvapky? Pomaha to ? kedy sa dostavi ucinok ? Dakujem

Lora K. - Som rada ze konecne niekto vie ze ako sa citim. Finty s ciernymi a bielymi trickami praktizujem. Ale ani to nefunguje velakrat. A este s nohavicami je to tiez zle, ked sa mi poti zadok a este ktomu steka dole z chrbta pot, tak to vyzera ako keby som sa pocikala. A chcem sa ta spytat ze aku mas postavu, ci to fakt nie je tym, ja to totiz nie som najtensia, mam zopar kil navyse. Lebo podla mna je to blbost. A ty si neskusala caje zo salvie lekarskej a yzopa? ja ano, mne to nepomohlo

Lu_cia

Dievcata, moja mamicka to ma tiez od puberty. Viem, ako sa trapite, je mi to luto. Ale minule davali na markize v reflexe nejaku reportaz, ze sa potenie da odstranit nejakou operaciou, ktora sa robi aj na Slovensku. Prerusia sa nejake nervove zakoncenia... Skuste pohladat a spytajte sa vasho lekara. Dnes sa to uz da riesit. Drzim vam palceky :)

zena.pluska.sk

Lora K.

este sa mi osvedcilo pruzkovane tricko cierno-biele tenke pruzky - na tom vzore tiez tie flaky tak neudierali. Zvyknem robit take ,,triky": prehodim si cez jedno plece mikinku (akoze ju mam poruke, ale ide o to, ze tym prekryjem cast chrbta, takze nevidno flaky), alebo si posuvam tasku na pleci smerom dozadu, aby mi prekryla (podla velkosti tasky) cast tela, kde sa mi flaky robia (chrbat a krize). Tiez sa snazim chodit vystreta, aby mi aspon na castiach chrbta nepriliehalo tricko v telu. Nic moc, ale zatial mi to dodavalo aspon psychicku oporu.