nechapem to

Príspevok v téme: nechapem to
ruzicka :)

viete co nechapem? preco muzi tuzia po pannach a pri tom nemaju problem (vacsina muzov) vyspat sa len tak na jednu noc s hocijakov. ved takto pripravia o pannenstvo take mnozstvo dievcat a potom sa stazuju ze oni hladaju na vztah slusne dievcata panny a cuduju sa ze nikde panny uz nie su... nechapem tuto logiku. vysvetli mi to niekto? lebo ja som z toho jelen..

papulka12

ruzicka: dost diskutabilna a subjektivna otazka...uvedom si ze ziadny chlap nechce pri sebe lahke dievca ktore spalo s neviem kolkymi pred nim... je pravda ze muzi si cenia viac panny a z jednoducheho dovodu... a to preto, ze je to pre nich urcitym sposobom velmi vzacne...vazia si to ze sa im dievca odovzda a ze su to prave oni s kym sa bude prvykrat milovat:) ale je to kazdeho subjektivny nazor...dievca by malo mat smaozrejme rozum a uvedomit s kym sa vyspi a skym nie...

janekMY33

ved ked je panna tak je neposkvrnena takze v tomto smere je genialna ale vsetci muzi nehladaju iba panny hladaju velmi skusene

TWRK

Well- ti to vysvetlim......lebo aj zeny si chchu uzit!!!!.....preco len chlapi by si mali uzivat?? sak aj zena ma hormony a chute atd....len blud na tomto svete je ten, ze ked zena si chce uzit je slapka a ked chlap, tak je velky boss.....proste je to blbo zariadene....

juhu

vy ju asi nechapete co sa pyta..alebo to nechapem ja, ale podla mna sa pyta, ze preco chlapi zvadzaju zeny na sex , ked si chcu potom vyberat z pannien.. opakujem: preco muzi zvadzaju na sex?

GiovanniX

Chciet moze kazdy co chce,len nie je iste ci to dostane:)ja si skor myslim,ze väcsine chlapcov nezalezi na tom ci je dievca panna,alebo nie a tak isto ani väcsine dievcat ci je chlapec panic,alebo mal len jednu,alebo XY dievcat,opakujem väcsine.Dievca ked sa rozhodne ze naleti dakomu,tak to je jej vec a neda sa to vratit spät.Kazda sa narodi ako panna,len nie kazda si to ceni,je to o moralnosti daneho cloveka...ktora chce byt slapka,tak aj tak sa nou stane...kazdy ma na vyber,ze ako prezije svoj zivot:)

levica_aa

sú chlapi, ktorí hľadajú sex a lásku ale obe na inom mieste. ak chce chlap sex, tak je pre ňho panna výhodná z toho dôvodu, že si môže dokazovať a ohurovať a pod. ale ak chce lásku, tak chce pannu preto , lebo vie, že ju nikto iný pred tým nemal a že táto bude len jeho... chápeš troška? našťastie nie sú takí všetci...

ruzicka :)

giovanniX-ano, je mi jasne co hovoris. ale ja nechapem ten pristup chlapov, nie dievcat. ze chlapi jedno chcu a druhe robia.. a navzajom sa to potom cele vylucuje..