Zvlastne stavy..

Príspevok v téme: Zvlastne stavy..
Marian112091

Takze, moj pribeh sa zacal v decembri 2009, ked som si po udere do hlavy mal problem zapamatavat veci a trpel som depresiami. Neskor to preslo a bol som na tom celkom v pohode. Teraz posledny piatok sme boli s kamaratmi sadnut na pivo, troska som sa pripil, neskor som mal aj absint. Jeden znamy ma prehovoril na fajcenie marihuany. Aj ked ma upozornoval, bol som tak opity, ze som ho nepocuvol a prehnal som to. Po nej som bol uplne mimo, mal som totalne depresivne stavy, necitil som si nohy. To preslo po vyspati. Lenze od soboty mam hnusne stavy. Cely sa chvejem, mam navaly depresie a uzkosti, strasne sa potim a som unaveny, nemozem normalne jest. Akoby som sa len sustredil na seba a realita len prechadza okolo mna. Moze to byt dopad autosugescie? Mam problem s vnimanim co mi druhi hovoria. Casto zle rozumiem a musim sa spytat o co ide. Toci sa mi hlava. Obcas je lepsie, obcas horsie. Spravil som strasnu hovadinu a nikdy v zivote to nespravim. Aj ti co to robite, vykaslite sa na to. Najvacsia zaujimavost je, ze som to skusal v takomto meradle prvy raz a hned som blbo dopadol. Len sa chcem spytat, ci s takymi stavmi ma niekto skusenosti, ci neviete o co sa moze jednat a ci je moznost, ze sa dam dokopy... Dakujem za odpovede...

Som v prdeli

No je to blbe :) ked sedim a dakto somnou rozprava tak je to ok v phoode ale ked chodim niekde idem tak som mimo

achhh jajjj

hej to aj ja mavam stym vnimanim... alebo sa mi stava že ked sa sniekym rozprevam a pozeram na nho.. tak mi to dojde divne a dostanem nerealnost este vecsiu...tak normalne sa musim pozret niekde inde ..

Som v prdeli

Len to vnimanie je hnus !!! Isiel som vcera som s kamaratmi aa hovoria somnou aaalee ja neviem inde som bol zase !!! KURNA

Bangstangs

tiez som mal taketo stavy...mal som chvilu Dr/Dp... velmi lahko som si nieco vsugeroval ale akurat co mi ostalo su uzkosti rôzne napriklad nejaka pesnicka sa mi stale opakuje v hlave necitlivost nôh navaly horka tras ale to je hlavne tym ze si upriameny moc na seba preto aj sa sustredim na okolie viac

Som v prdeli

Pocuj ja neviem ako je to s tebou ale mna to preslo uz :) alee ja neviem no :( podla mna to nemusi byt marihuanov !! aa ked ano tak ono to malo prejst ůen asi mas slabu psychiku a si si to viac vsugeroval aa si uz asi choricky uzkostlivy :( aaa tak :( no neviem :(

achh jaajjj

cavteee.. tak vsetko dobree v novom roku ... hlavne vela toho zdravia... ja som oslavil silvestra tak zesom mal trochu alkoholu.. a je to hrozne neodporucam to nikomu,pit na tu nerealnost,teraz sa mi to omoc zhorsiloo... dufam ze to co najskor prejde,aspon do takehostavu jak som mal .. slabsieho ..

Som v prdeli

Cital som zee to s rukami a necitenim telo jee zee trava moze spravit blokadu a upchat cievi preto si necitime ruky alebo nohy alebo cele telo!!! aaa to s tim zee nevnimas tak to by sa malo napravit len ak chces a nebudes na to mysliet lebo inak sa dostanems do uzkosti aa to privolava stresa obavy o svoj zivot !!! a to nepomaha !!

Som v prdeli

Ouuuuu neviem no : sakraaa jaa sa citim byt celkom v poho uz :( aj ruky uz celkom citim :( celkom vnimam ale nie tak ako vtedy :( tak ouuuuu tak ja nviem no jak to s tebou :(