Antiperspirant Deo Krystal - skusenosti?

vlasovakozmetika1

Ja použivam krištal deodorant bez aluminuma od alassalabeauty z toho sa vôbec nepotím , žiadne mapy na tričkach. A to si ho davam iba raz za 3 týždne.nadmieru spokojna......

alex5552

ahoj, ja ma od deocrystal.sk na tej webke som si objednala a som spokojna. Cena 8.49 eur a doprava zdrama je vyborna ponuka.

janka staskova

ahojte, ja som si objednala na Vianoce akurat pre celu family deo spray z e shopu deocrystal.sk , minule mi ho mamina kupila od nich , je super. Dopravu dali zdarma, funguje , ako deocrystal, akurat nemusite nic namacat..iba umyjete pazuchy a nastriekate, ucinnost cely den, odporucam papa

Vlasta31

cavte babulky, sa mi paci tato diskusia:-) o deo crystaloch :-) ja som to riesila minuly tyzden a akupila som si v deocrystal.sk , ako tam spominate a je to super maju teraz akciu 4 + 2 dostanes zadarrmo a skoro som odpadla, ked mi napisali, ze doprava zdarma:-) takze za 33.33 eur mam aj na Vianoce pre celu rodinku a teraz maju aj spray , pouziva sa to ze vraj, ako deocrystal...co je super, lebo sa bojim ho niekde brat, ze ho rozbijem:-) spray je uplne , akmo deocrystal, len v sprayovej podobe.. tak skusim.. ceny maju super aj pani majitelka je dobra,m vsetko mi vysvetlila a maju dobre aj recenzie :-)) tak len tak:-) papap

LuckaMucka

Lora K mas pravdu ten krystal je bez parfumov a je to fajn ono sa potis ale je to zdrave lebo pot musis vylucovat z tela von a tie parfumovane zapchavaju pory a moze vzniknut rakovina prsnika napriklad takze ja som si kupila v ziline neviem ako sa vola ta firma ale maju deocrystal a je to perfektne 8.99 stoji a dopravu cvakaju oni a som maximalne spokojna