Antiperspirant Deo Krystal - skusenosti?

leila2x

baby ja mám s driclorom veľmi zlé skúsenosti. Zo začiatku aj zaberal ale potom vôbec. A keď sa pozriete na to zloženie tak ďakujem pekne. Samá chémia. Už nikdy viac ho nechcem vidieť. Kamoška mi preto kúpila pred mesiacom na narodky to deo femme a bol to super darček, veľmi som sa mu potešila. Zo začiatku som sa potila normálne ako predtým ale teraz mám pocit že množstvo potu ustupuje. Nie úplne ale je to o niečo lepšie.

anjelik9

ved to na tej deo kozmetike je len deodorant na prekrytie pachu a ona sa pýtala na niečo čo aj obmedzuje potenie nie?

takta*2

Jeej Veronika, nevsimla som si tvoj prispevok :-) Ja som tiez velmi spokojna a nedam nan dopustit! :-)
Inak Well,
predtym ako som nasla Deo Femme, som skusila aj variantu od Alverde ale nebola som spokojna vobec, pretoze som po case smrdela za potom. Ale Deo zabera super, mozem behat aj cely den a nesmrdim :-)
tak teda pekny zbytok tyzdna :-)

tatka*2

Ahoj Deida, s deo krystalom priamo nemam skusenosti, ale skor s DEO FEMME (www.deo-kozmetika.sk) Je to vlastne to iste sa mi vidi, akurat Deo Femme je lacnejsi :-) Mam od nich aj Terru Citron, ta je uplne bez chemie a je super!
Som velmi spokojna a nevymenila by som! Uz som darovala aj priatelovi, kedze maju variant aj pre muzov a je uplne nadseny, co ma velmi tesi :-)
Takze odporucam! :-)))
Pekny dnik prajem :-) papa

Tatka

veronika12

Ahoj Deida, neviem presne co myslis, ale ja pouzivam mineralny dezodorant DEO-FEMME, co je tiez mineralny krystal a funguje skvele. Kupila som to na www.deo-kozmetika.sk , ten moj nie je tazky, je to take mensie balenie, zmesti sa aj do kabelky. Ked ho pouzijem rano funguje cely den, netreba ho pouzivat opakovane.

Deida

Ja teraz použivam driclor z toho sa vôbec nepotím ani v lete, žiadne mapy na tričkach. A to si ho davam iba raz za 2 týždne. No chcela by som vyskušať aj niečo ine.

Lora K.

Ahoj:) Názory sú rôzne: kamoška bola veľmi spokojná, môj brat skúšal ten od L´Occitane a chvíľu bol spokojný, no akonáhle prišlo teplo, už menej (podľa mňa mu skôr vadilo, že kryštál je bez akejkoľvek vône). Ja myslím, že závisí aj od očakávaní: podľa mňa sa z ničoho človek nebude reálne menej potiť, všetky antiperspiranty sú sčasti pre zamedzovanie pachu (pozor, kryštál je neparfumovaný). Každopádne z hľadiska stráženia si zdravia je to dobrá alternatíva, keďže neobsahuje látky navyše ako bežné roll-ony a spreje.