Co vymysliet na vyrocie?

Janulik33

Takze,
ja som uz vydata 15 rokov. Akurat v stredu sme mali vyrocie - kristalovu svadbu.
My to mame tak, ze ked ma niekto z nas narodky, meniny alebo ked mame vyrocie, tak manzel mi kupi kyticu ruzi lebo vie, ze ich mam rada. Ja mu vzdy kupim nejaky dobry dezert, bo ma velmi rad sladke a hlavne cokoladu. Sme sa hned na zaciatku dohodli, ze si na sviatky nebudeme kupovat ine, bo on tazko by mi kupoval oblecenie, sperky, kozmetiku... To si najradsej kupim sama. Je rad, ze nemusi rozmylat co mi kupi a ja tiez. Pre nas je dolezite to, aby ani jeden z nas nezabudol, ze mame sviatok. A to sa este nestalo. Samozrejme ked mame vyrocie, tak ideme aj na veceru niekam do restiky.
Aaaale,
pokial ide o okruhle vyrocie pekne gesto od neho bolo, ze mi povedal ked sme mali 10 rokov, ze by chcel aby sme si darovali este nieco spolocne. Tak som vymyslela, ze si kupime zlate privesky v tvare rospoleneho srdca. On ma jednu polku na retiazke a ja druhu. Teraz, ked sa nam blizilo 15 vyrocie, opat sa chcel dohodnut na niecom. Tak som vymyslela poznavaci zajazd do Londyna.
Nie je dolezite ani tak to, co ti drahy daruje na vyrocie ako to, ze nezabudne.

annita

no ja riesim podobny problem...
o 14 dni slavime druhe vyrocie...a nie je to tym ze by som nebola dostatocne kreativna...ale mam pocit ze som sa za tie dva roky uz \"vystrielala\" /blbe co?:P/ ...aj ked to bude zrejme tym ze mi si doprajeme drobnosti aj mimo vyroci a sviatkov...
dostal uz hadam vsetko...:D sila som mu vankus s napisom ktory pre nas dvoch vela znamena, vyrabala som fotoalbum zlozeny z fotiek od prvej chvile kedy sme sa spoznali,
kedze fotim dostal nejake moje fotky, moj autoportret, fotku na hrnceku, na prve vyrocie dostal malbu nasho spolocneho portretu...na prve narodky som mu tiez malovala obraz...
a co sa tyka romantickych veceri a kvetov a prechadzok...to si doprajeme dost casto...
cize ak chcem vymysliet nieco nove a cenovo dostupne...waaa dochadza mi fantazia...:D

dobra vila

Omg... prepac levanderka, ale co sa ceni na tom, ze vybral z vazy umele kvety a zablahozelal jej??? :-O

Purblanka - myslel to ironicky so sarkazmom, ale vazne??? mna by sa to dotklo... samotny ten trapny akt, vsak ako sa ma pritom clovek zachovat a zatvarit?!
Neviem, ci si od neho nieco cakala, a ja vobec nemyslim na materialne darceky, ale skor na zdrave a pekne sposoby...a toto to urcite nebolo... :-/... dufam, ze to myslel aspon zo srandy... a neviem si predstavit, ze by mu to nebolo doslo po tom, co si mu odovzdala bonbonieru s laskou...diky pekne :-/ wow

rony26

ok, ved ja len tak :)...on bude asi z tych co vyrocia a sviatky velmi neprezivaju...tak aspon, ze nezabudol uplne...aj ked v buducnosti, no ktovie, ked uz prvy rok takto "odflakol" tak si myslim, ze uz to bude len horsie...ale zase na druhej strane netreba to dramatizovat, dolezitejsie je ako sa sprava tych zvysnych 364 dni v roku...a este k tomu povzdychu "ale co uz, to su muzi"...myslim, ze vela zien by ti tu vedelo napisat vlastne skusenosti, z ktorych by bolo jasne, ze netreba vsetkych hadzat do jedneho vreca ;-)