Brucho

ivan007

Ludia poviem vam jednu asi pre vas nepeknu pravdu. Vzivote neschudnete, nejakymi cvikmy na brucho!!!! Chudne sa dietou , čiže logisky ked chces schudnut tak musis mas vaščí enrgetický deficit ako príjem!!!!! A to je zaklad. Najučinejšie diety ake poznam je sacharidove vlny a CKD( cyklická kategonna dieta) . Takze neblaznite a dietujte pokial chcete schudnut. Pri budovani peknej postavy sa musi makat na 300% nejde to len tak chce to volu a sebazapretie ale to asi kazdy vie: :)

tinuška

Ahojte, ja mam tiez podobny problem, som dost chudunky clovek, asi mam rychly metabolizmus,alebo co, resp. mame to v rodine, ale aj taq mam take, no nepekne brusko proste vobec nie pevne,neformovane a k mojej postave nesedi, mozno preto ze sa nejak extra nehybem, ale preco naberam len na bruchu?! a mam taky pocit ze aj so zadkom by som mala daco robit, trosku spevnit by bodlo.. ak mate nieco k mojmu prispevku, poradte, dakujem Tinuška=)

jacquelin

no konecne nejake normalne prispevky a nie trapne diety ;) a brusaky su inak super (az na to ze ja brucho nemam takze ja to robim len tak pre vnutorny pocit).. behaj, skac na svihadle sprav si aspon 500 brusakov (samozrejme za den a nie mesiac..) mrte vela pi, zdravo sa stravuj a budes chudnut ani nebudes vediet ako...
ale cem sa vas chalani spytat ako mam schudnut z ruk?? teda tam ako su tricepsy tak mi trosku tuk vidno a je to nechutne...lebo ja som cvicila s cinkami a to mi hovno pomohlo som nabrala troskend svaly...

dracena

ahojte, Pred porodom som mala vysportovanu postavu, pevne brusko, ale teraz by som potrebovala spevnit brusko, lebo rok po porode ho mam stale ochabnute a zaroven by som chcela aj schudnut, lebo este stale na mne ostali tie kilecka navyse.Prosim poradte mi

mackousko

Brusakmi by ste mozno aj schudli lenze to by vas asi uz prestalo bavit pocitat do 10000. Najlepsie na rychle chudnutie je behanie, lenze nepojde len tuk ale aj svaly a cim menej svalov tym aj pomalsie chudnes. Preto je najlepsie popritom aj posilovat aby ste zmensili mnozstvo stratenej svaloviny.

rambo

Ale ludia budte troch ostrejsi na seba !!!
draha pupvka on je chalan jemu netreba FIT LOPTU ale posilovnu a behanie a tu jeho lavicku.
A co tu pisete s pitnym rezimom je dolezity to ano, led si chces udrzat postavu taka aka je ale pri chudnuti ti nepomoze.

Pocuj palo ti poradim ako na to:
Ak zacnes tvrdo makat( myslim fakt tvrdo ako napr vertikalne sklapacky atak..) na brucho tak ho budes mat est vacsie ako teraz. Lebo ti porastu svaly + tuk.
treba ti robit lahsie cviky s vyssou intenzitou = pocet opakovani.
Najviac pomaha svihadlo by ste neverili aka je to makacka. Potom beh a klasicke cviky na brucho ale take lahsie kde mozes robit rychlo a vela opakovani.- NAVSTIV FITNESS CENTRUM a nejake internetove stranky (www.biomag.sk)/

Moj trik pre vsetkych co chcu zhodit z brucha :
Zoberem uterak z kvalitneho a hlavne priedusneho materialu, okrutim okolo brucha, obleciem mikinu a idem behat. POZOR- treba si zobrat vela vela vody zo sebou lebo sa mozete dehydrovat.
Ak mate kozne alergie alebo nieco take tak to najprv skuste na kratkej vzdialenosti.

pupavka

na spevnenie brucha aj svalov chrba, odporucam Fitloptu. Pomohla mi aj pri problemoch s bolavou chrbticou a krizami

klifon

Palo, ja mam po 3 detoch tiez problem s bruchom.K tomu sa pridali problemy s krizami a tak som sa rozhodla so sebou co to urobit. Zmenila som stravovanie, pridala som viac zeleniny a ovocia a zacala som cvicit. Kazdy den mam pre seba pol hodinku a cvicim pilatesove cviky. Brusko nabera na svalovej hmote a zacina sa formovat. Dobre cviky su aj v knihe PREC S BRUCHOM a tiez su nenarocne.

sylar

Ahojte ja som celkovo chudy clovek ale volako mi rastie brusko :( pritom som diabetik cize mam stravu dost normalnu a aj ked robim brusaky a obcas daco zabehnem brusko nie a nie zmensit :( lepsie povedane podkozny tuk nie a nie zmiznut poradte niekto ze cim to moze byt :)