nerozhodný?

Príspevok v téme: nerozhodný?
verita

dlhšie poznám jedného chalana, frajer mojej kamarátky.pár krát sme sa náhodou stretli a zafungovala chémia.im to už rok neklape a ja viem že ona tiež nie je anjelik a zahýba mu. on to nevie ale hovoriť mu to nebudem. tvrdí že chce byť so mnou, že sa s ňou rozíde. no veľmi sa k tomu nemá, hoci sa to medzi nami stupňuje. k sexu neprišlo no to je viac menej otázka času. výčitky už dávno pominuli, je nám spolu dobre. no keď zvediem reč na ňu, tak vraví že má problémy v práci- to viem že je pravda, bojí sa že jej ublíži a to by ho trápilo tak si nechce prirábať starosti naviac. bojím sa že to nespraví. viem že je to nutné riziko pri podvádzaní, ale ja ho nechcem stratiť ešte skôr než ho získam. prosím poraďte mi čo mám robiť.

wowo1

kludne si ho ulov a napis za dva roky....perspektiva,,je tak o sexe u vas a nie o laske ty s nim nic nevytovris okrem vasniveho sexu a on nema na lasku tak ako ty.

mirkaa

viem ze to nie je lahka situacia. ale zamysli sa nad tym, ked mas byt stale ta druha, ma to vobec zmysel??? lahko sa mi to hovori, ale mala by si to nejak riesit, trochu ho nasmerovat a dat mu na vyber. ja sama som sa snazila usmernovat chalana (trochu ina situacia, nikto treti v tom nebol, nevedel proste co chce, nechcel byt so mnou ale ani bezo mna) stale som verila ze sa zmeni, ze si uvedomi, co vo mne ma, trvalo to 2roky a nic sa nezmenilo, skor to bolo len horsie. ak uprednostni terajsiu priatelku, tak ti za to trapenie nestoji. radsej to ukoncit teraz, nez to zbytocne natahovat, bude to len horsie. a vies, stale je tu sanca, ze sa rozhybe k tomu ze ju necha a budete mat priestor uz len pre seba ;) drzim palce

verita

ja som mu hovorila nech si to vyrieši že takto to nejde, bez toho aby to niekoho bolelo sa to nedá. na druhej strane ho nechcem nútiť aby necúvol lebo to by som si moc nepomohla. viem že to nie je férové, ale ak mu poviem že kým sa s ňou nerozíde nech mi ani nevolá(prehnaný príklad) môže sa stať že už nezavolá...

dobra radaaa

tak v prvom rade sa dost spravas ako svina.neodsudzujem na jednej strane chapem ze chemia funguje ale ak jej nechcete tak velmi ublizit preco jej teda ublizujete? :D
podla mna si prenho zatial ta druha ak je normalny chlap tak nech si to teda poriesi ktoru chce a tej druhej nech to vysvetli bezohladu na to ci ma toho v praci vela alebo nie :Dpodla mna je to dost jasne....a ty si baba tak s tym daco rob,vsak vidis ze to nie je 2krat férove....