Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry napad na koncorocny vylet

alusinka

Mna neskutocne zaujala ZOO v Dvur Kralove... ;)

Alebo, aby som trosku prezentovala moju domovinu - Oravsky hrad ;)) poznam ho uz od spodu po vrch naspamat, a stale sa tam rada vraciam ;)) (a to nemate ani daleko od Polska;))

ojka

nooo, záleží na tom, že odkiaľ ste, na koľko dní.....
ja som skôr ten typ, čo rád spoznáva mestá, kultúru, historiu, takže asi niečo také by som odporúčala. (:

biopichh

alebo ma napadli bojnice, je tam zamok, zoo, muzeum praveku...v prievidzi sa budu konat buduci mesiac aj majstrovstva sveta v plachteni...:D

biopichh

rezervujte si na vikend nejaku chatu v peknom prostredi, kde su pamiatky, pripadne turisticke chodnicky... alebo sa chodte kupat do madarska na balaton ked chcete ist za hranice :-) ale je take pocasie ze kupat sa mozete aj pred domom :-)

levicaa_aa

my sme boli raz na Duchonke a raz v Chtelnici (to ešte na základnej škole - 7. a 8. ročník)a bolo parádne, super spomienky mám na tie výlety... :)

za8icka

A odkial ste? ako v ktorom rocniku? myslim, ci ste este zakladna skola alebo uz stredna?a aka je vasa priblizna predstava?Co by to malo byt?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.