Zubar v Trnave

Príspevok v téme: Zubar v Trnave
jasminka01

Ahojte, potrebujem ist surne zubarovi a neviem komu, nikoho tu nepoznam. Mozte mi poradit nejakeho? Hlavne, aby bol dobry :) Co som zatial pozerala na inych forach, bol tam spominany Daňko, Petrik, Hejduk, Stano a tak. Ale nic konkretne, tak sa neviem rozhodnut. A este nepoznate nejakeho Danka v Chtelnici??
A kolko sa asi tak plati, ked potrebujem ist co najskor a nemozem cakat na termin 2 mesiace?
Dakujem!

Peter Z

V Trnave v ŽOS-ke je veľmi príjemný a šikovný Dr. Kolbík, odporúčam. Skvelý prístup i profesionalita, cenovo trošku drahšie, ale majú nadštandartné vybavenie + RTG.

ailiin

Akosi nikto si zatial nevsima platby a pracu zubarov u nas-myslim tym kompetentne osoby. Ake platy mame a kolko podaktori pytaju niekedy aj za fusersku robotu. Plomby padaju, reklamovat ich tazko, povedia ze je to kaz.Vidina lepsieho zarobku niektorých je ze cim skor znicit zuby, nasadit korunky alebo mostik. Je zbytocne hladat noveho zubara, je treba nieco zmenit aby sa zo zdravotnictva nestal iba biznis.

adrien

K Dankovi nechod je to pako. Povies mu jedno a on urobi druhe, bez toho aby ta upozornil, bez akehokolvek rozhovoru. Imbecil.

jubela

Skodackova je cisty biznismen. Robota ako kedy. Mne robila odlomeny zub , davala mi tam srob a odvtedy mi vyraza elektrika do hlavy ked sa ho dotkem S nechtom alebo vypijem nieco studene alebo teple. Za osetrenie pyta 15 euro za injekciu okolo 14 amalganka pri kaze a vrtanie 55-65 euro. Palky ako svina

Zuzka 399

Najlepsi v Trnave je Hejduk, nema konkurenciu...mozem sa na Vas usmiat??? Hotovy HOLLYWOOD:-) naozaj bez srandy...

StrayWolf

Siebert chcel mojej mati vytrhat vsetky zuby, ze ma vsetky korene zahnisane. Isla k Hejdukovi, ten pozrel na snimok a vraj vsetko v poriadku. Urobil iba nejake blomby. Uz je to nejakych 5 rokov a zuby ma v poriadku, vsetko drzi. Kto si nahana ksefty, niekedy nevie, kde su hranice

buro

ludia,caute..to kolko vy (teda cca polovica) co tu pisete zarabate?nemusite prezradzat,bola to len recnicka otazka..))dcera ma 17 bola s inak uplne bezkazovym chrupom u branisu-teda tym padom u mudr. buchu(majitel)-zle jej totiz vyrastal zub mudrosti,peventivky urobene,poistovna vseobecna,tak jej ten zub vytrhol plus injekcia-69.- eurpo zlave ,vraj nam teda da zlavu z 89.-eur...)je to uz treti den odvtedy,stale velmi boli,tak uvidime , ako to este bude..snad ok..inak posobi branisa dobre..dcera je v tej ambulancii od detstva-cca od 2 rokov..moj nazor-platime vela..