Muži prosím o názor, ženy tiež vítané...

giv

goméz,tak som rada. inak, v jednom máš pravdu, už sa to trošku sústreďuje často k PC, veď inak ako by sme tu mohli polemizovať?
jánošík, presne tak je to, ale nevadilo ti to, že ju má...dúfam. Ak by ma niekto hodnotil hlavne podľa toho, tak hmmm. Snáď muži taký nie sú.

janosik

napr. moja zena brala HAK a mala ju vyraznu. ked s tym prestala, tak sa jej skoro uplne stratila.
podotykam, ze sportuje a zdravo sa stravuje cely cas.

gomez

givuška, vieš že s tebou môžem len súhlasiť. Ako som bol býval onehdá napísal, samotná celulóza mi nevadí.

giv

gomez, súhlasim s tými, čo športujú a celulitídu majú. Z vlasntnej skúsenosti viem, že to bude aj v niečom inom, nie len v športe!

gomez

no a tie prachy za posilovňu beriem ako výhovorku. Stačia ti staré tenisky a môžeš behať ako cigán pred vidlami...

gomez

Presne na toto som myslel. Chôdza nestačí. Musíš dosiahnuť anaeróbne spaľovanie. To zistíš jednoducho: tvoje vnútornosti sa ti budú chcieť pozrieť z vonka do tváre. Srdce v krku, pľúca sa ti nezmestia pod rebrá, ľadviny pichajú, kolená sa trasú...
Ty nepotrebuješ byť chudá, to stačí nejesť. Ty potrebuješ byť pevná a zbaviť sa všetkých tých toxínov a bielkovín.

:-(

ja mam kopec pohybu, kam mozem, tam chodim pesi, dennodenne mam dlhe prechadzky , som stihla a mam celulitidu, sice len v pociatku,ale je tam:-(.my zeny mame inak stavanu kozu, menej kolag.vlakien, preto sa nam urobi raz dva a strie ani nehovorim:-(.poznam kopec chlapov, obeznych, ktori sa nehybu, sedia pol dna za pocitacom, idu autom pomaly aj tam kam sa neda..a nemaju celulitidu.to nie je fer!!!!!nahanat nas do posilovni/ja osbne na to nemam prachy../

gomez

možno že sa dostanem do nemilosti ale aký obsah taká forma.
Mne nejde o celulitídu ako takú. Skôr ide o tú príčinu. Dnes majú dievčatá veľmi málo pohybu. Vysedávajú v kaviarňach, školách, doma televízor, počítač a potom sa divia čo sa to deje. Najčastejšia výhovorka je: "celý deň som sa nezastavila". Ale aj to je málo. Dnes vám milé dámy v rámci emancipácie nikto nebude rozkazovať čo máte robiť a ako. Samé sa musíte prinútiť športovať a nie sa vyhovárať prečo sa to nedá. Skúste sa rozpamätať na to, kedy vám naposledy išlo pajšle vyrvať. A keď si na to odpoviete tak dostanete hneď odpoveď aj na otázku "prečo celulóza".