Akné v 25-ke som už zúfalá

Príspevok v téme: Akné v 25-ke som už zúfalá
Serena13

Ahojte potrebovala by som radu, od puberty mám problémy s akné,brala som HAK a upravilo sa to, ale odkedy som vysadila HAK je to stále horšie a horšie ale nechcem sa vrátiť k HAK.Bola som aj u kožnej, jej rada znela kúpte si v lekárni Sebium čistiaci gél - samozrejme mi to nepomohlo.Chcela by som radu, chcela by som aby mi kožná lekárka urobila krvné testy,môže ma odmietnuť???? ďakujem

tiiboorko

nemusis sa obavat ze ti to zafarbi pokozku , pouzivaj tampon alebo si pockaj a budu mat na koloidne.sk aj aplikator /rozprasovac/, onedlho budu mat na eshope.

emily24

Ja odporúčam kozmetiku Murad, dá sa zohnať len v zahraničí, ale v pohode objednať z eshopov, ktoré doručujú aj ku nám.. Je naozaj skvelá, fakt sa špecializuje na tento problém.

hmhm

Ahojte, objednala som si koloidne striebro na akne, a citala som ze dobre je preplachovat nim tvar. Ale ked si dam na vatovy tampon trochu, vycistim tvar, tak potom si to mam este umyt vodou alebo nechat posobit? Nie ze sa mi zafarbi tvar jak tomu chlapikovi x) Dakujem za odpovede

Eva 27

ahoj Karolina kopirujem :

Baby ja beriem 2 krat denne dve tabletky.Ja uz som raz vysadila a mala som poruchu. teraz som to doplnila o zinok a lecitin ako radil RNG. namiesto pletovej vody si davam koloidne striebro.ovela menej sa mi teraz masti plet. Vysadila som pred pol rokom. najprv som brala len jednu denne ale to je strasne malo. potom dve a tiez to nestacilo. on radi brat 2 g. ja beriem 1,6 g. ked som sa zacala vyhadzovat tak som zvysila a postupne to ustupuje.

koloidny zinok a koloidne striebro davkovanie pre Teba najdes na koloidne.sk
lecitin beriem normalny z lekarne.
yam kupis na swanson.com alebo starlife.sk
drzim palce.. yam zabera individualne. niekomu po dvoch tyzdnoch niekomu po 2 mesiacoh. ale je to velmi dobre.

lulu22

ahoj,netuším, či ti tu niekto už radil chemický peeling, ale mne veľmi pomohol, samozrejme nielen jedno sedenie!ale teraz na leto sa to neodporúča, až na jeseň abo jar, keď ešte nie je také silné slnko.

karolina19

Eva 27...ahoj! Dakujem za rady. Mam otazku ohladom Yamu. V akej forme ho uzivas a kde si to kupujes??..dakujem

Eva 27

Karolina Serena, pozrite v zenskej rubrike : po vysadeni HAK. daju sa zmiernit priznaky vysadenia a hormonalna hladina ustalit. ak sa to vsak zachyti nemusi prist ani k poruche. ja to tiez tak robim. poradila mi Mirka 23, inak by ma porazilo. ja uz som raz predtym vysadila a bol to horor. teraz sa to neda porovnat. ja som to zle davkovala (yam na upravu hormnalnej hladiny) a brala som malo. ale ako som zvysila, vyrazky pomaly ustupuju

s tymto Vam kozna nepomoze ja som si bola dat urobit kompletny krvny obraz a inspirovala sa radami tu, na fore. lekar mi neporadil. nevedel.
poriadne si prestudujte nazory rng. ked si date vyhladavat v temach tak sa Vam zobrazi vela dikusii.

pise tam jednak o uprave hormonov aj o pleti.

zu17

ja tiez pouzivam repikovy caj ako tonikum a je to super, zatial jedina vec, ktora pomaha... a nemam po nom ani vysusenu plet.