Problémy s travením

Príspevok v téme: Problémy s travením
Kove

Zdravim, moznoze niekomu pride tato tema zas otrepana ale mam problemy s travenim vyse dvoch rokov a neviem si stym dat rady preto vas ziadam o pomoc.Zacalo to asi v maji 08 kedy sa prejavili prve tazkosti, po gastroenterologickom vysetreni sa zistila lambliaza ta bola nasledne preliecena no problemy tym neskoncili.Dalsie vystrenie presne o rok ukazalo alergiu na kravske mlieko, to som vylucil no stale som mal pocit plnosti,napinalo ma na zvracanie ci pri prazdnom alebo plnom zaludku a nedalo sa mi poviem to ludovo z chuti si vygrgknut.Tieto problemy pretrvavaju dodnes stym ze sa mi zacalo sialene grgat a tie grgy su dost hlasite, neviem cital som tu na fore ze to moze byt sposobene ombytku kyseliny v zaludku avsak pri poslednom vysetreni mi lekar povedal ze mam nadmerne mnozstvo kyseliny aj preto mam po celu dobu liecenia nasadene lieky COSTI/GANATON MAALOX.Mam pokracovat v uzivani tychto liekov alebo radsej skusit tu vami odporucany Betain HCL?Existuje aj nejaka alternativna liecba?Citim sa byt v koncoch,kvoli tymto problemom mam nizku hmotnost.Za kazdu mudru radu dakujem.Martin

Kove

Ano mam 20rokov ;).Zatial sa priklanam k tomu aloe vera jednu dobu sme to mali doma, mama otec to uzivali a zevraj to pomahalo, len momentalne som v UK, neviem ci sa to tu da zohnat a za aku cenu.Ake probiotika odporucate vy?

Well

Skus si nahodit probiotika a vlakninu. Ak si uz dospela mozno by bolo dobre pred jedlom si dat deci piva na lepsie travenie.
Pivo podporuje travenie totiz.

radca

Ako alternatívu by som ti navrhol pitie Aloe Vera Drinking Gelu, ktorý vyrovnáva acido-bázické prostredie v tráviacom trakte. Potom by si mohol brať aj probiotiká, tie sú vynikajúce na črevnú mikroflóru.

simka111

Skus cierny zazrak,naozaj ti pomoze na zaciatku mozno nastane reakcia ale potom sa to napravi a bude to stale lepsie