Chlorella - tabletky...

Príspevok v téme: Chlorella - tabletky...
dadullllka

Ahojte.Chcela by som sa spytat, ci uz niekto uzival tabletky CHLORELLY(take zelene tabl. co sa daju kupit v lekarni)-viem ze detoxikuju organizmus a obsahuju vela prospesnych latok...
Ja ich uzivam uz 2 dni a vobec nie som hladna, ked si ich dam...v lekarni mi povedali ze ony nabobtaju v zaludku vdaka vode-asi mi to zaplna zaludok...mate niekto skusenost s tym ze ste pri uzivani tychto tabletiek schudli??ake mate s nimi skusenosti??..dakujem za odpovede:)

margit

Andy Timková predáva chlorellu od f.Green Ways USA.Od 1.4.sa táto značka nepredáva cez internet,iba cez predajcov.Jedno balenie stojí 57.-EUR.

cvrk

ele prosím ťa mohla by si mi povedať ktoré chlorellové tabletky andy timková užíva a propaguje? chcem naozaj kvalitu a nie nejakú posekanú trávu..:) pretože na internete je veľa rôznycvh značiek a bojím sa že veľa penazí zaplatím a nič z toho nebude... strašne by som chcela tie co užíva andy timková.... Dakujem..:)

jancecka

ja som ich tiež užívala, asi pol roka, spolu so zeleným jačmeňom, že by mi menej chutilo :D tak to neviem :D vraj oni upravia metabolizmus, čiže ak človek potrebuje schudnúť schudne, ale ak nie, tak mu bude viac chutiť, proste dajú všetko do normálu :D

ele

ja som ich uzivala pocas tehotenstva, kupovala som tie, co propaguje Andy Timkova, neviem ako sa vola ta firma, objednavala som si ich cez net, no a nevsimla som si ze by som bola po nich menej hladna a ony naboptnaju v hrubom creve a cistia klky, neviem ci aj v zaludku, urcite ano, ale nie az tak aby ti zaplnili jeho obsah. A podla mna ked si nahodou obezna a chces schudnut a zaroven aj detoxikovat, tak chlorella je super..