Sójové produkty

B.

Lepšie sú však morské potvory, tie obsahujú veľa stopových prvkov ako olovo, hliník, ortuď, saponáty, údené aj CO. Super.

invisible

Ja zase vegetariánka nie som. Skúšala som to asi polroka, ale potom ako mi zistili anémiu, tak som sa k mäsku vrátila. Ale zvykla som si na tofu, ale nejem ho v nejakých veľkých množstvách. A možno aj začnem menej, ďalšie problémy už nepotrebujem.

ele

Jedna nasa znama je odjakziva striktna vegetarianka, uz je starsia cca. 57 rokov. Cela jej rodina, aj deti su vegetariani. Ona si bez soje nevie predstavit svoj jedalnicek, soju konzumuje kazdy den, aj niekolkokrat. Sojove maso, bobule, syry, jogurty, mlieko, no vsetko mozne... A chudinka, pred par rokmi jej diagnostikovali rakovinu prsnika. Ked sa nad tym zamyslim, tak to bude asi pravda, ze sa musela dopovat fytoestrogenmi zo soje, netrufam si tvrdit ze dostala rakovinu zo soje, ale pokial viem rakovina prsnika vznika pri vyysej hladine hormonov, alebo ked su hormony v nerovnovahe.

invisible

Ďakujem. Zase, ja najviac jem tofu a jogurty, keďže mliečne nemôžem. To ostatné, ako párky a nátierky ani nie. Možno raz za pol roka.

mate59

sója je zdravá,granulát, plátky,mlieko,tofu a pod.,ale sója v kombinácii s nejakým humusom,ktorý sa dáva do párkov a nátierok,nárezov,tak to teda nie je zrovna zdravá strava.