je to rande ci nie?

Príspevok v téme: je to rande ci nie?
salatka

ahojte, hned na uvod by som rada povedala, ez nemam 15, tak poprosim iba o normlane nazory.... poznam sa s jednym znamym v podstate od detstva, ale vnimat sme sa zacali az teraz, kedze chodim cvicit tak kde on precvicuje .. nuz ale ide o to, ze sme si zacali viacej pisat a pytal si aj moje cislo pred par dnami ... mame ist spolu do divadla a on predtym navrhol u neho doma veceru ... ako nic velke ... len neviem ako to mam brat .... co si o tom myslite vy? aj dnes sa ma napr pytal, ci som vsetko vybvila tak ako som mala,a ci som vsetko v pohode stihla a tak ... lebo od bratovej frajerky nepocuvam nic ine, len, ze je to rande vraj ako vysite ..ale ja osobne si to nemyslim..tak hodte sem vase nazory ..diky mnoc .. ak mate nahodou otazky, nech sa paci

esty

salatka, ak ty maš 15 rokov, koľko ma on? keďže pracuje, pravdepodobne aj bytom zabezpečený.Ja si myslím, že vyzerá to ,že ma záujem. Ale najdu sa aj takí čo peknými rečičkami...no vieš ako sa hovorí pomaly ďalej zájdeš. Buď ostražitá. Ale ty ho poznáš dlhšie, tak snáď si jeho povahu prekukla aj jeho chovanie.Držím palce a napíš ako sa to vyvíja

salatka

no ved uvidime ako sa to dovtedy aj vykristalizuje, ci sa nieco zmeni alebo nie ... ci niekam pojdeme alebo nie ..

siwonka

rande :)
a neboj sa, mna moj priatel nejak moc nedobíval, som sa k nemu privcirkala ja a teraz sme stastní ako blšky :)

salatka

alusinka, mas pravdu, bojim sa trochu, lebo som sa sklamala dost v jednom cloveku... a aj sa boji, ze ma odmietne, teda myslim to moje jpozvanie niekam ..... to by bolo potom tae dost blbe vies ... nuz ale tak poviem taky zastaraly nazor, muzi radi dobyvaju zeny, tak som myslela, ze tak by to malo aj byt .... a je jpravda, ez sa bojim sklamania ak by t oaj napr pokracovalo, mam pocit ze zacnem akoby cuvat kvoli strachu ..

alusinka

salatka, mala by si si trosku viac verit ;) Ja mam taky pocit, ze sa bojis, ze nieco pokasles... Kludne ho niekam pozvi, normalne, mozno na to aj caka... A urcite to nebude brat ako vtieranie... chlapi maju radi, ked o nich zena prejavuje zaujem ;)

salatka

este mi aj pisal minule, ze ci nepridem na jeho cvicenie :-) a vraj skoda, ez som nebola na tom jednom, lebo bolo vraj volne a ze to bola paradna hodina ..... tak ma tak sam volal ... ale to mohol hocikoho

salatka

no ked ja sama neviem, lebo ako on nema vela casu a v podstate ani ja ... takze ci by to aj vyslo neviem .... len to, ze nechcem aby si myslel, ze sa mu akoby vtieram ... chapete ma ..ked by sme spolu mali niekam ist, tak to urobit tak akby nenapadne ...