Spoznat priatela - váznu znamost?

Príspevok v téme: Spoznat priatela - váznu znamost?
angelika1563

Som veriaca a na pokecové znamosti na nete moc neverím, uz som skusala si podat inzeráty aj na iné stránky na nete, snad som vyskusala vsetko z netu, kde sa dá zoznamovat, existuje este nieco kde som nebola? Ako ste vy kde ste spoznali svojho milu, milého, ale nerátam pokec, o také znamosti moc nestojím, síce sa tam daju spoznat aj fajn ludia ale nie vztah pre veriacu zenu. Chodím aj na akcie veriace niekedy, ale tam ma este asi ziadny muz takto neosloviil, a prílezitosti doma nemam. Preto nemate nejaký napad, alebo tu nechodia normálnejsí chalani mam 27 rokov. Dakujem za odpovede.

medard

Angelika, veľmi, veľmi málo vieš o Bohu, viere a láske (či už Božej alebo svetskej) vôbec... Myslím, že ak sa viac rozmnožia ľudia ako ty, Boh určite prehodnotí svoje požiadavky na večný život svojich pozemských detí, nakoľko by si ho asi nikto z nich nezaslúžil a sám by bol sklamaný zo svojho diela! :D Boh dal v prvom rade človeku možnosť slobodne sa rozhodovať a tým zákonite páchať zlo... Ale dal mu aj rozum a svedomie, aby dokázal rozlišovať, čo je dobré pre neho samotného a tým pádom teda aj pre Boha! Časy sa menia, mení sa spoločnosť a aj hodnoty... Tých, ktorí sa tomu vekmi nedokázali prispôsobiť, evolúcia vyselektovala, prípadne stále selektuje... Boh ti dáva šancu nestať sa mamutom, dinosaurom alebo trilobitom... ;)
A na margo toho kláštorného života: možno dospeješ k tomu, že to bude pre teba najlepšia voľba, je to jeden z najväčších darov a obetí zároveň, ktoré môže človek pre lásku k Bohu podstúpiť...

wowo1

je aj net zoznamka veriacich...tusim katolik sk? alebo nejak tak ,..hladaj na nete inetrnetovu zoznamku veriaci alebo katolik,, ,ked myslis ze veriaci, len ten ti da alebo sporstredkuje boziu lasku..
,,,...je to tvoj nazor.

kafe

Angelika, zase ďakuješ iba za pekné príspevky? Ukáž mi tvoju vieru v reálnom živote a ja ti ukážem, že TY vlastne vôbec v Boha neveríš.

jajka001_

ak stretnes cloveka co nosi vieru v srdci a nie len na jazyku, tak to spoznas a nemusi to byt v spolocenstve veriacich

kukinka

myslim si, ze prava viera v Boha prekonava stare cierno biele a stereotypne predstavy o tom, kde hladat ci nehladat lasku. prava laska pride vtedy a odtial, odkial sama chce. nerozkazes jej, aby prisla v case, ked ju cakas. ona sama si urcuje kedy, ako a kde..ide len o to, aby si mala pripravene srdce na jej prijatie. na nicom inom nezalezi..