nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

Filipka15

Ahojte, tak ak to este niekto cita, po roku napisem, ako na tom som.
Ja som stale sama, nikoho nemam, ani som za ten cas nemala. Este nie som z toho na 100% vonku, ale snazim sa. Zobrala som si z utulku psika, dalej studujem, venujem sa zalubam atd.
Jeho som za ten cas stretla asi 4x, nikdy nie planovane. Choval sa ku mne ako k vzdialenemu znamemu, chladne, ako keby nikdy medzi nami nic nebolo. Ja k nemu rovnako.
On stale chodi s tou, co ma s nou podviedol ten posledny krat. Vraj jej velice pomaha, obletuje. Pritom ona je taka ista ako on, svojmu vtedajsiemu nasadila parohy s tymto "mojim". Asi potreboval taku pri sebe.
Neviem, neverim uz nejako na spravodlivost a nejaku tu satisfakciu. :-( Dost mi je z toho na grc
Este chcem vsetkym podakovat za rady, velakrat som si to tu citala,ked mi bolo najhorsie.

Filipka15

ahojte,tak prave som sa dozvedela,ze moj byvaly je na dovolenke s tou svojou....
Uplne ma to rozhodilo a to som zacinala verit tomu,ze uz som na tom lepsie...
So mnou na dovolenku nikdy ist nechcel...:-(

Filipka15

milli11 a aj ostatni...dakujem,dakujem,velmi mi pomaha,ked citam podobne "pripady" a dodava mi to nadej.
Ja odchadzam za necele 3 tyzdne na dva mesiace do Nemecka, tak snad mi to tam pomoze aspon ako tak zabudnut.
a milli11...to s tou zlodejkou chlapov-vystizne,velmi! presne, aj tieto,co ma s nimi podviedol,vedeli velmi dobre o mne a...no comment radsej!

milli11

Mne pomohlo, ze som si ho zo vsade odstranila, zo vsetkych sieti, kontaktov. Povedala som si, kolkokrat mi on pomohol, ked som nieco potrebovala? Strasne malo, aj to musel mat prilis dobru naladu, inak to podla neho boli len zbytocne otravovania. Zatial co ja som sa isla potrhat, ked nieco potreboval, ale vidim, ze to bola chyba. Mne to pomaha, mozno aj ty najdes znova chut do zivota, stratenu istotu a nadej, ked ho uplne vymazes zo vsetkych kutov svojho zivota.

milli11

Pre Filipka15. Presne... To poznam, aj ja som chodila s takym hajzlom. A ako prefikane vedel tajit neveru. Zacalo to tym, ze zacal chodit na kavicky s viacerymi kamoskami. Potom z tych kamosiek zostala len jedna kamoska. Ked som sa ho opytala, co to znamenat, prvykrat tvrdil, ze ju ani nepozna, o nejaky cas to bola zrazu kamoska. A naposledy som zistila, ze spolu chodia. Ale myslim, ze moj pribeh si uz citala. Ja som ho uplne odstrihla zo zivota. Dufam, ze ho uz nikdy v zivote neuvidim a nebudem pocut. Ja ju povazujem za zlodejku chlapov, vedela predsa, ze niekoho ma a ani to ju nezastavilo, ale verim, ze sa jej to, aj jemu, vsetko vrati.

bonn

filipka povznesies sa nad to, az ked sa vyrovnas s tym, ze ste sa rozisli......takze to budes teraz marne riesit, sama si musis uvedomit, ci ti on za to stoji, a ked budes vyrovnana s vasim vztahom, budes aj s nou........takze neries, prides do fazy kedy ti to uz bude jedno....

smii

stalo sa to aj mne. Frajer isiel studovat na druhy koniec republiky, ale ja som si povedala, ze to vydrzim, ze na neho pockam. Ozyval sa mi malo, ale bol na novej skole, mal toho vela, takze som bola tolerantna. Trochu ma mrzelo, ze domov chodil 1x za mesiac. Raz ma mama zavolala k oknu, nech sa idem pozriet. A moj mily isiel veselo popred nas dom s inou babou za ruku! V case, ked mal byt v skole.
Bol to sok, okamzite sa mi zhnusil na vecne veky.
Za par mesiacov som si nasla noveho priatela. Az pri nom som pochopila, co je to skutocna laska. Dnes je mojim manzelom.

Filipka15, nezufaj, neverou prechadza mnoho ludi. Dolezite je sa z nej poucit a ist dalej. Drzim ti palce, aby si to zvladla.

kuk1121

ahoj filipka viem si predstavit tvoje sklamanie,pomoze len vlastna sila,treba chciet,zabudnut a samozrejme cas je najlepsi liek ,urcite to nie je chlap ktory ta je hoden,zasluzis si iste ovela viac kuk1121@centrum.sk Katka

rozumiem ti

filipka: ako sa nad to povzniest? jednoducho. vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada. cista logika= ak on je ku*evnik, tak si narazil co?! spravne :) a ak to nahodou tak nie je, tak Ti toho dievcata tiez musi byt trocha luto... proste naletelo.

Ty si najdes slusneho chlapa, az pride na to ten spravny cas. a nebudes musiet ani hladat.:) ono si Ta to totiz najde.

Filipka15

rozumiem ti...ja uz mu neuverim,aj keby krvou pisal na stenu. Skratka viem,ze s nim byt nemozem,nesmiem. Len ako sa preniest cez to,ze viem,ze chodi za tou...Proste ma to strasne stve! Kazdy vravi sice,ze to medzi nimi nebude mat dlhe trvanie,no aj tak. Poradte ako sa nad to povzniest :-(