nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

rozumiem ti

vodi Ta zase za nos, oblbuje. a Ty sa nechas. on klame Teba, Ty samu seba. Sekni s nim kontakt. Inak sa z toho nevymotas.

Filipka15

25, dakujem ti za krasne a povzbudive slova! A mas pravdu...sere ma to, hrozne moc...ked si predstavim,ze ju objima,bozkava atd.rovnako ako mna...No a dnes som mu na icq napisala,ze je hajzel (teda,napisala som mu to este horsimi slovami) a ze o tom viem...najprv zatlkal a potom priznal,ze za nou chodi,ale ide tam len o sex (co sa nedivim,kedze tie ich stretka su 2 dni do mesiaca-zatial) a ze ani nevie preco,ze mozno aby zabudol na mna a na to ako mi ublizil.A ze ju nemiluje a ze aj ked o sebe vie,ze je dost necitlivy clovek, tak mna mal najradsej zo vsetkych zien,ktore spoznal,lebo som bola uprimna atd atd...
Nikdy sa k nemu nevratim,ale aspon nech mam satisfakciu v tom,aby v kazdej hladal kus mna!

25

sere ta to.ze?to je vpoho.snaz sa co najmenej o nom pocut,nesmies sa vobec onho zaujmat.bude ti to vracat spomienky a budes sa trapit.popros znamych nech ti ho niako nepripominaju.vzdy si poloz tu otazku.co on pre teba urobil take dolezite,take velke ze si ta zasluzi?podviedol ta niekolkokrat.takze nic.musis sa chytat tychto veci ktore su naozaj dolezite len si ich v navale zalubenosti neuvedomujeme.drzim ti palce.si silna zena a verim ze to hravo zvladnes.
on sa casom bude chciet k tebe vratit.nerob to vziadnom pripade.bude to tazsie ako si teraz myslis ale musis odolat.ked je raz koniec tak je koniec.ty mas na daleko lepsich chlapov.keby som ta poznal urcite by som nad tebou dlho nevahal.si vzacny kus.take zenu by mal chlap nosit na rukach.

Filipka15

ahojte,no tak dnes som sa dozvedela,ze "moj milacik" si pekne chodi za tou svojou poslednou neverou. Vidim,ze je este vacsi chudak,ako som si myslela. Cert ho ber,aj s nou!
A inak 25,suhlasim s tvojim poslednym nazorom tu.

25

muzi a zeny.je to uplne jedno.tak muzi ako aj zeny PODVADZAJU a budu podvadzat.ty co su po rozchode vedia mudrovat a nadavat na partnera.aj ja som to robil.priznam sa.neda sa tomu predist.tie prispevky co su tu su vcelku dobre.vidiet ze ich nepisali niaky tupci.tak sa prosim zmierte s rozchodom a neoddelujte zeny od muzov.nikdy to nic nevyriesi.koli tomu ze to proste nevyslo nemozu zeny ukamenovat muzov a a muzi zase zeny.treba sa zmierit s osudom a odstupom casu hladat noveho partnera a ist dalej lebo nic ine sa ani robit neda.treba sa znova postavit na nohy,oprasit kolena,hlavu hore a bez otacania sa dozadu,vykrocit vpred k novej buducosti,novej laske.zhodte tu hroznu nenavist.nikomu to neposluzi na nic.casom prejde aj bolest a povies si ze uz mi je dobre a vlastne som aj rad ze sa tak stalo.pretoze ak ta partner necha,neprehral si ty ale on/ona.chcem pozdravit vsetky zlomene srdcia.ci uz muzske alebo zenske lebo bolest pocitijeme vsetci rovnaku.

marian1234

Hlavne pre lil9an. Napisane to nie je nikde, aj keby som to mohol vyvesit na tvoje ucho, ale prave v tom bola tá dôvera, DOBRÉ RÁNO. Dôveroval som jej, že ostane pri mne.

marian1234

Momentalne sa ženiem za neláskou. Vlním sa. :)) Čo sa týka tej dôvery, aj ty si človek a niekomu alebo niečomu určite
dôveruješ, a ja som jej dôveroval, ale dôveroval som aj sebe. V prvom rade sebe. Ale stala sa taká vec, že s tou sebadôverou som to dotiahol
tak ďaleko, že pri vykonávaní svojej práce na pracovisku u mňa došlo k epileptickým záchvatom a zacyklil som sa do seba, dochádzalo k nervovým
zrúteniam, pretože som svoju prácu nechcel nechať ani napriek týmto príznakom. Totálne som stratil dôveru v seba. Vyštudoval som predtým vysokú
školu, bol som zásadne proti liekom, študoval som predtým mnoho kníh a časopisov o rôznych alternatívnych postupoch liečenia, čítal články na
internete, učil sa cudzie jazyky, mám niekoľko kurzov masáží, učil sa správne dýchať, jogu, navštevoval karate, aikido, cchi kung, mantry, o minerálnych soliach, pyramídach,
prana programoch a kadečo iné, skutočne omnoho viac ako je tu vymenované a nemá význam to tu vypisovať, potlačoval v sebe elementárne pudy sexuality odvolávaním sa na bibliu,
nekradol, kumuloval a udržiaval som v sebe neustály strach, snažil sa odpustiť každému všetko, na nikoho nenadávať a byť s každým za dobre.
A čo sa stalo ?, momentálne je zo mňa troska a som doma na invalidnom dôchodku. Prečo som to robil? Lebo som chcel byť nesmrtelný.
Pretože spojenie ega muža so ženským princípom (ženou) automaticky prináša smrť ega. Bičoval som sa až na svoj osobný vrchol, dosiahol ho, a teraz
moje ego klesá, už aj nadávam, vyskúšal som mnoho liekov, urážam, hnevám sa a vyjadrujem svoj názor, akýkoľvek. Samozrejme so stratou dôvery samého
v seba prišla aj strata dôvery partnerky vo mňa. Dodnes som jej odchod nedokázal spracovať. ALE. Naučil som sa jednu vec. Jediné čomu dnes verím na 100% je dýchanie.
Je to vlastne jediná skutočná pravda v celom kozme. Že moja pravda? Nie. KaŹdý hľadá pravdu. Nechsa páči. Toto je jediná pravda. Všetko sa dá zjednodušiť na dýchanie. Aj dôvera. Aj ona si potrebuje
oddýchnuť. Priebeh nádychu , jeho zadržania a výdychu a uvoľnenia je ako priebeh ročných období. Priebeh vzťahu, zoznámenie, prvé slová, ťuťu, muťu a
ďalší udržiavaný partnerský život so založenou rodinou, neskôr prijatím vnúčat a vnukov s rolou starého rodiča a následným odchodom dôvery, nádeje,
to znamená smrťou je opäť dýchanie a nič viac. Otvorenie, naplnenie , vyprźdnenie a uzavretie. Dokola a dokola. A celý proces je prikrášlený odtieňmi
emócií od strachu, žiaľu, smiechu, ľútosti, hnevu a smútku. Človek dokáže všetko, aj padnúť. Mimochodom moja ex mi dokonca pri náhodnom stretnutí v meste
povedala, že nech jej už konečne poviem aká je to kurva, lebo ja som jej to dodnes odo dňa rozchodu (asi 1,5 roka dozadu) nedokázal povedať.
Za 6 rokov sme sa skutočne ani raz nepohádali.Ona má už 7 mesačného syna a 29 a okolo 50 alebo viacročného chlapa. Počas nášho 6 ročného
vzťahu sa mi raz priznala že zašla za svojim bývalým. Naše cesty sa jednoducho rozdelili.
Ja som si vtedy vybral odpustenie nevery. Moje ego to chcelo tak. V terajších mesiacoch však kolíšem , raz na ňu nadávam , keď som sám, raz jej zo srdca
odpúšťam a želám všetko najlepšie, niekedy si poplačem.
Aj ty sa ženieš za láskou milá lil9an. Prišla si na tento portál so zvedavosťou, čo sa tu dozvieš. Si obyčajná cundra. Najradšej by si sa nabažila
ktovieakých milých, nežných slov, možno srdcervúcich a dojemných. Dobre teda, tu máš nejaké, napr. Žena (ženský princíp) je obyčajné hovno a je tu na to,
aby muža totálne zničila, vyprázdnila a zaniesla, totálne zarovnala jeho rozhľad vedomia, znížila jeho úroveň. Žena = gravitácia = pivo, je na
totálne vygumovanie ľudskej hlavy, väčšinou mužskej. A prečo vlastne? Lebo je to takto vymyslené aby bol zachovaný život. Z muža sa potom stáva žena,
a zo ženy muž. Muž je ako svetielko , ktoré osvecuje čiernu jaskyňu ženy. Žena je to najhnusnejšíe stvorenie na svete, čo sa týka jej vnútra, aby
si získalo muža. Vonku sa všemožne vyfinťuje a kráŠli, aby si získalo nádheru vnútra muža. Muž je oproti nej zvnútra nádherný, zvonka však taký ako
opisuje veľa žien, agresívny a sebecký. Musia takí byť, inak vneď umrú. Majte sa.

lil9an

a to co trepes ze vsetky zeny sa zenu za laskou? a ty sa teda zenies za cim? alebo ta tvoja? tiez sa hnala za laskou do postele inych? ty si nejaky pomyleny. pre mna je laska dovera. a tej je strasne malo v dnesnej dobe. byt s niekym a vediet ze on je so mnou. lebo chce. a nie ze ho to obmedzuje a trtka krizom krazom za mojim chrbtom predsa, nie?