Prerabame dom - mate tipy,rady

Príspevok v téme: Prerabame dom - mate tipy,rady
opalka

prerabame starsi dom, v ktorom uz zijeme, ideme menit strechu, robit kupelnu, proste vsetko zaradom
chcela by som vas poprosit o vase skusenosti a rady, akym firmam sa vyhnut,akym produktom, kde sa oplati, kde je aka kvalita, kde su najs skridly, kde naj vane....nechceme nic luxusne a nadstanardne, proste klasika, nech to s nami pozije par rokov... dakujem

Darla

Prerabky su narocne. Je dobre najst si majstra, co ma dobre referencie. takisto sice nechces investovat do luxusu, ale ani to mat zle urobene. Tak podla mna si treba priplatit za kvalitu. Obzvlast pri tych vacsich veciach, napr. na strechu dat Tondach a mate po probleme atd. Setri skor na interieri, kde to lahko a lacno vymenis, ked sa poskodi. Krytinu sme dali takuto ciernu a super, mame ju zatial tri roky: www.tondach.sk

marika11

Ahoj tiež prerábame, ideme barviť drevo aj kov. Vedel by mi prosím niekto poradiť či sú tieto barvy zdravotne nezávadné. www.baumax.cz
Prípadne, ktoré z nich použiť na barvenie v byte. Ďakujem

opalka

juuuuj, tak super zeny, dakujem za tip, pojdeme isto kuknut, ked zmakneme podstatne veci,ako strecha, voda, kurenie

jancecka

opalka, spravte si výlet a popozerajte :D možno sa vám zapáči, lustrov od výmyslu sveta, koberce :D my sme banovali že nás to skôr nenapadlo, keď sme takéto veci mi potrebovali do domčeka :D

jancecka

opalka, no tie dielce sme tam kúpili hneď, bez objednávania, povieš im rozmery, oni vyrátajú koľko čoho potrebuješ, boli sme prvý krát, s tým drevom na altánok neviem, či to tam hneď našli a tú sedačku si kúpili hneď, lebo sa im zrovna páčila tá, ktorá tam bola vystavená, ale už si aj objednávali, a normálne tí poliaci aj dovezú k nám, zadarmo /jedni si tak objednávali obývačku celú aj so sedačkou, je tomu 10 rokov, ako nová/

milusca

jancecka, to mate super, ze mate dodavku, manzel nakladal vrecia cementu do kufra nasho auta, az som pocula, ako stona (nie manzel, auto).

opalka, to vas caka vela projektov. Tak nech sa vam dari.

opalka

toto som sa aj ja chcela opytat, ci mate skusenosti s tym polskom a ak ano, co sa opalti, co nie... a ako to tam chodi, treba si to dopredu objednat? ale ides a rovno si dovezies?

opalka

v nasom okoli je dost firiem, + ludi, co s tym maju skusenosti, vela veci si vieme porobit sami, od kladenia podlah, cez vymenu okien, ci kladenie strechy
ale su veci,ako voda, plyn, radiatory, na co nestacime, ale moj chlap, to je hlavicka, neda sa oblbnut, tak som pokojna
ja som zas expert na farby,doplnky, originalne vymysly
clovek to chce mat za co najmenej penazi, povedzme si na rovinu,aby na vsetko ostalo, no zaroven kvalitne a pekne, lebo su to investicie na cely zivot