Bulímia,anorexia

veny5

Arwi: ahojky moja...az teraz som zaregistrovala tvoju sms. Juuj, tak dnes mam hrozny den..cele doobedie som behala po vysetreniach a potom poobede zistili v mojej poistovni, ze daco tam nejako zle spravene, co som bola v tej Prahe. Tak som doteraz este zhanala doklady a papiere...jeeeezisi, ta byrokracia ma raz zabije :) Takze teraz zacnem "nocnu", co som zameskala robotku za dnesny den..ak budes vecer na nete, tak pisni mailik a popiseme :) juuu a hlavne keep smile!

veny5

Lili66: ahojky, vecer ti pisnem, bo teraz mam vela robotky.
Zuju: nesmut...pekne vycer zubky! Tak sup-sup nech je tam usmev! :)

Lili66

Veny5:
ahoj.ja mam problemy s bulimiou a som zo ziliny..ja by somm tiez poterbovala nejaku psychologicku..ale rodicom nechcem o tom povedat a ani mojej obvodnej lekarke..mam 18r.ak chces,napis..pa

veny5

Ahojky vsetci, tak ako sa mate? Dufam, ze zvladate boj... ja zacinam zasa stagnovat, ba este horsie :(.... ARWI: Dufam, ze si oki, ked si sa neozvala.. Dobru nocku.

mis.

Alti, dnes som Ťa tu hladala:-( Poslala som Ti aspoň mailík, ale z druhej mail. adresy, blbne mi atlas:-( Páááá, dobrú nocku.

Alternativa

Ahoj Zuju,
ale prave vtedy, ked "padame dole pusou", nic nestihame, mame dat telu dost vyzivy. Aby sme to zvladli. Tak tie sladkosti a pecivo by to podla mna nemuselo byt. A kde je ovocie, zelenina, hmmm? Na zjedenie ovocia a zeleniny netreba viac casu ako na pecivo :o))

zuju

som dva dni v takom spechu ze davam do seba len pecivo a sladkosti, a este sa mi dnes zlomil zub od nervozity len jem