Bulímia,anorexia

zuju

haley- myslim si ze problemy druhych sa nedaju hodnotit, ano mne je za Dankou smutno, ale aj my mame problemy, mozno si uvedomime, ze umieraju aj na horsie choroby, nie na vahu, ale postih je postih neviem ci si ma rozumela.

haley

Preboha, to je hrozne ake je zivot nespravodlivy, ked si bere tak mladych ludi a dava im tolko, problemov na plecia, volakedy mam vycitky svedomia ze existuju tolke problemy a ja sa tu rozculujem na mojej vahe!!!!!!
to je vazne, hrozne zuju, ked uz aj morfium, vazne smutne....

zuju

nepatri to tu, ale ja sem patrim. je mi dnes velmi smutno, sice je pravda, ze mam problm aj s jedlom, ale dolahla na mna sprava z prace- jedna z nasich klientiek z ustaveu kde robim, zomiera. ma len 35 rokov, druhu rakovinu, uz jej davaju morfium.

haley

ahojte, kočky booozee somnu sa to len hrosi bola som vonku s kamaratom, pri ktorom mi bolo uplne jedno ze ako vypadam chapete a dostali sme sa na nejaku temu ohladom sportu a tak, a on ze je na mne vidno, ze moc nesportujem, a ukazal rukami moju postavu taku gulatu a ja som hned dostala zachvat a pri kamaratke som sa neskôr rozplakala....
ja uz nechcem zit len v teme vaha a dieta, ja uz sa chcem aj radovat a byt vona, ako tomam spravit panebozeee.... dakujem ze som to mohla povedat, niekomu dufam, ze som mohla =(

angel444

pre Lili66: ako to ze 6 rokov,ja sa tym mucim 9mesiacov a mam hrozne bolesti ,hlavne v noci ,ze az niekedy nemozem spat,hlavne pankreas...hroza...