Bulímia,anorexia

gabina

Mishka: v knihkupectvach Ti urcite budu vediet odporucit...ja som citala v tom obdobi jednu ale to je uz davno a ani sa nepamatam na nazov...

Dee

v knihkupectvach ju maju iba v cestine a tiez od tej autorky je dobra kniha Vyliec si svoje telo(tu dostanes aj v slovencine)

misha

Dee, už som si ju zapísala, ďakujem. Pôjdem sa skúsiť zajtra pozrieť do knihkupectva.
A ináč zle, idem off. Chcela som len túto info...a dnes nechcem nikomu kaziť večer..páááá

misha

Alternatívka, Gabka, nepoznáte prosím vás nejaké knihy, napr. o pozitívnom myslení, alebo ako mať rád sám seba a pod.?

gabina

Mas pravdu, Zujka.
A okrem toho - ta praca...odisla nam sefka, ktora bola pre mna autoritou aj kamoskou zaroven. Bola hnacim motorom celeho teamu ludi a pracovalo sa pod nou uplne uzasne. A teraz? Nula bodov. Som neschopna napisat co i len ciarku, citim sa trosku prazdno. Musim sa niekde znova nakopnut, musim sa poobzerat a najst novy stimul, musim si to zariadit tak, aby ma praca opat bavila, aj keby to malo byt za cenu vypovede a zmeny miesta. Toho sa v tejto situacii vobec nebojim a velmi nad tym uvazujem...
Jej:-) nasla som paralelu s PPP: Nebudem sa predsa trapit, ked si mozem pomoct, vsak? A urobim to co najskor...

gabina

.-)
videla som iba zaciatok toho serialu, ked tetus rodila, tak ja som si zaspominala skor pri tom.-) A teraz by som mala dobehnut, co som cez den flakala a nestihala - pracu...