Bulímia,anorexia

Dee

Arwy, musim koncit, bo sa musim este ucit. Ked chces napis na dendula6@azet.sk
Mozem sa spytat len tak orientacne odkial si?

Dee

tak o tom som sa s mamou nerozpravala, ale myslim, ze je tiez realne ze svadba bude len taka , ze my a dvaja svedkovia:o(

Arweena

moja psychika a sebavedomie je v zadku, proste to dlhoročne podkopavanie sa muselo niekde odrazit. Vsetko ma svoje hranice a ja uz akosi nevladzem. Nechcem sa lutovat ani na nikoho hadzat vinu, kazdy je strojcom svojho zivota a ja neviem kde sa stala chyba

Dee

ja som sa vzdala svojich prvych lasok kvoli mame, lebo som jej vyhovela. Jej sa v zivote nikto nebude pacit. A pri terajsom priatelovi som sa postavila proti nej a ona to nevie prehltnut. Nenavidi ho, a minule mi oznamila, ze dufa, ze sa za neho nikdy nevydam....

Dee

no u mna je to rovnake, priatel sa snazi akceptovat moju mamu, mama ho neznasa. A este mam aj brata,ktory je fetak a gambler a robi same problemy. Jednoducho rodinka uzasnych

Arweena

myslim ze ten jej dnesny utok by neprezil nikto s kludom a prehladom..nechem tu zverejnovat tie reči, ale ublizit sa uz viac nedalo

Dee

JA len preto, ze ked vies ze sa chces zmenit a chces to, ale sama to nedokazes, tak si na to vezmi pomoc. Za to sa netreba hanbit