Bulímia,anorexia

igris

nádych ,,do brucha“, je to tzv. bráničné dýchanie - bránica ide ako piest pri nádychu dole. Pre lepšiu kontrolu si môžeme priložiť na brucho obidve dlane, jednu pod pupkom a druhú nad, a nimi kontrolovať pohyb brušnej steny. Dýchame pomaly a sledujeme pohyb, pri výdychu sa snažíme stiahnuť svaly tak, aby sme vydýchli čo najviac vzduchu von.

alti

To kuk na hviezdicky patri kazdej, ktora chce pokojne spat a rano zacat prijemny den. Zalezi to na nas. Cize aj Ty, Mishka, sveter, otvor okno a hlboko dychaj jarny, nocny vzduch. No a tie hviezdicky

alti

Oblec si nejaky sveter, otvor si okno a pozri sa na nocnu, pokojnu oblohu. Ak vidno hviezdy, skus najst napr. severku. Aj ja si ju idem pozriet a poslem Ti kopec pozitivnej energie, Zuju. To funguje, len musis chciet - tu ma byt smajlik. Takze kuk na hviezdicky a dobru noc vsetkym

elle

Ja tiez viem dychat iba do plúc :-)) Zuju aj ja ti radím si ist lahnut a relaxovat. Zajtra bude krajsie, uvidis :-)

alti

V stresovych stavoch cukor moze vybehnut. Ale moze to byt jednoducho slabost zo stresu. To pitie CISTEJ vody je OK. Vies co, moja, radsej chod od PC, lahni si a snaz sa nervak predychat.

gabina

Alti.-) Ale sme sa stretli, co? Ja viem - povinnosti u Teba aj u mna...Ale zavolam Ti, coskoro...Pekne sviatky a vela pohody...

alti

Ale aj o tom treba hovorit, samozrejme. Hrat sa na niekoho, kto nie som, to uz davno nerobim. Tym sa clovek uzasne uvolni, oslobodi od pretvarky. A nejake sutriky z Teba popadaju.
Cau Igriska, Gabinka, prajem Vam a Vasim blizkym pokojne sviatky

gabina

Mozno by Alti vedela o tom cukre...A mozno je to len psychika. Si rozrusena a nastvana...Zujka, dychaj, ako Alti radi, do brucha a zhlboka