Bulímia,anorexia

gabina

Nikde som v ziadnych knihach necitala ani od nikoho nepocula, ze by ho internetove forum dostalo z PPP. Vy ano?
Je mylne fixovat sa na forum a mysliet si, ze vdaka nemu vyzdraviem. Je scestne sediet dve hodiny na nete, sledovat debatu a ked sa niekto trosku tvrdsie vyjadri, hadzat flintu do zita s tym, ze forum nepomaha. Je kravina tvrdit, ze forum je na vine, ze stale chcete chudnut...
Myslim, ze velmi dobre viete, kde to viazne a kto je naozaj zodpovedny za Vase zdravie. Kto vaha a kto to vzdava. Myslim, ze to velmi dobre viete... Forum je alebo ma byt len barlickou, nie sposobom, ako sa z toho dostat. Hladat info je fajn ale ovela lepsia je osobna investicia do vlastneho zdravia. Cize: zodvihnem zadok, vytocim cislo lekara, sadnem na bus, pridem k nemu a makam na sebe...

kiky

misha: na to ma každy..len sa bojime..treba to prekonať a nepoddať sa..kebyže ma niekedy vidiš ake myšlienky mam,niekedy 24hodin myslim na jedlo,sniva sa mi o nom som ako blazniva z toho..a niekedy je to fajn..,niekedy sa neznašam niekedy sa mam rada..ale teraz fakt potrebujem pribrať,citim ako mi odchadza zdravie..

misha

kiky, to je parádička, si skvelá, šikulka. Ja Ti od začiatku strašne moc fandím, naozaj veľmi!!! Máš na to, aby si bola zdravá, je vidieť, že sa NAOZAJ snažíš, že bojuješ...

kiky

misha:raz za týžden ale teraz to budu 2 lebo nemala volne,dneska som na seba hrda dokonca som si po jedle dala dezert a vobec som potom neobmedzila olovrant ani večeru..