Bulímia,anorexia

kiky

thesiamee:ja by som teda došla,len nedalo by sa to tak že by ma niekto od vas počkal na nejakej zastavke?lebo ja sa v petržalke vobec nevyznam

thesiamee

kiky: najblizsia skupinka je v utorok 10.4. o 17.00 asi do 19.00, tak ak mas chut prist, si vitana:) zatial zelam pekne prazdninky. keby ta cokolvek zaujimalo,len sa pytaj (sem al. mail)

nellus

Kiky mas pravdu prisla som na toto forum, ze tu najdem pomoc ako z toho von, ale pripadam si, ze malen podporujete v chudnuti. Ja uz nevladzem ja sa uz asi fakt zabijem. Uz som sa o to viac krat pokusila pojedla som lieky a podrezala som si zily. aj tak myslim len na chudnutie podla mna sa z toho neda dostat. Lepsia bude smrt...............

Arweena

no ja som tu dobrych par dni nepisala, a myslim ze to stratilo zmysel...inak je zaujimave, kolko zrazu novych "tvari"sa tu po tej hadke objavilo:)

kiky

..baby...baby...keď som sem ešte zvykla chodiť častejšie..bolo to tu ine..všetky sme si navzajom pomahali a radili..ako z toho von.bola tu podpora,laska..neviem ja som to tu mala rada..
nehovorim že by sa NIEKTO tu mal nad sebou zamyslieť..ale ak je toto web o zdravi chodia sem ludia ktori chcu byť zdravi,chcu tu najsť radu ako k tomu dospieť, aspoň preto som sem prišla ja..vtedy som ju našla..ale posledny mesiac alebo viac čo vas čitam vas tu len pribuda, možno to je preto že si tu baby davate aj navody ako spadnuť do tohoto pekla.
Nechápem ani vaše hádky,neviem prečo vznikli ale prečo tie urážky?nikto z týchto báb si ich nezaslúži...ako povedal Pán.."kto je bez hriechu nech prvy hodi kamen..."

kiky

weja:ahoj neviem či si ma ešte pamätaš..ale ak hej tak vieš kto som potom,mne si velmi pomohla.Rehabilitacie mi skončili..a ja by som chcela prisť do tej skupinky vašej...