Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bulímia,anorexia

betka20

ahojte vzdavam sa.Chcem schudnut.Ja nad nicim nerozmyslam len ako schudnem ako chcem vyzerat.A ked to pokazim tak si len nadavam...Dnes som zjedla a to su iba 2 hodiny 10658KJ.UZ nedem nic jest.a idem zjest lieky kvapky vsetko mozne na ravenie.:-(( uz tu nebudem pisat pretoze pisem iba ako zlyhavam.Nieje tu nic ze sa mi nieco podarilo.SOm nula.Ale vy sa drzte aspon niekto :-) pa:-((((((((((((((((((((((

minetka

ved to, niekedy už ani ja nemám čo pozerať .-) Idem trošku pracovať, lebo potom nebudem vedieť, čo skôr...a nadčasy sa mi robiť nehcce:-)

minetka

:-))) To sme dve, ja pozerám iné stránky, iba kým čakám na nový príspevok na tomto fóre:-) Zvy&knem čítať bleskovky, ale tam sú iba samé staré správy, potom si mrknem maily, a pootm spoluziaci.sk, príapdne lesk.sk...podľa nálady a času..a ešte čítam noviny na nete:_)
a ty?

minetka

ok :-) Mňa začína deprimovať tá kopa spisov, čo mám na stole,ale tak sa mi do toho nechce púšťať...radšej surfujem po nete:-)

timka

no velka to je relat. pojem mame 8 pobociek a tato nasa je jeden dom (nieco ako rodinny) a jeden velky sklad + dvor. sme tu ja +kolegyna (momentalne PN) a 3 skladnici na dvore. takze tento tyzden som tu furt sama a este aj radio je pokaze

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.