Bulímia,anorexia

minetka

Neviem, ako ti pomôcť...ja mám toho relatívne dosť, takže nuda nehrozí...nechceš mi prísť pomôcť? :-)
Vy ste veľká firma?

timka

práveze sa nudim a chyta ma aj nejaka nervozita, neviem sa sústredit. este furt ma trapi vcerajsok. takeho dlhe depky som hadam este nemala. potrebovala by som uz vypadnut odtialto, lebo ma tu chytaju stiesnene pocity, ale nemôzem. neviem ako tu vydrzim do 5. asi ma je.....

minetka

Joj, chúďa moje:-( Ja som sa dnes odhodlala dať si aj polievku, zeleninovú s haluškami,a potom som mala prírodný kurací rezeň s hranolkami a oblohou, bol oto výborné...ale môj drahý mal lievance s tvarohom a džemom, tak ma to pokúšalo...ale zjedla som svoje mäsko,samozrjeme, úplne všetko:-)
máš toho dnes v práci veľa?

minetka

Ahoj Timka, už som späť.-) Obednú nemám presne stanovenú, cca 45-50 minút, ale ak sa zdržím aj hodinku, nič sa nedeje, šéf to nestopuje...aj teraz som bola hodinu a 10minút,ale šéf tu ani nie je.-)
Už si tiež po obede?

timka

aj ja idem dat do seba klasica _ jogurt. uz mesiac ma to drži. ja si vyrabam jogurt doma a neviem sa ho dojest. najviac mi chuti pernikovi - to mam aj dnes. biely + umele sladislo + pernikovy prasok. mnamky.ja keby som si musela vybrat z menu, nevedela by som sa rozhodnut.

minetka

Ja idem o chvíľku na obed...dúfam, že to zvládnem v pohode...
ozaj, kde je Arweenka? Dúfam, že nerobí nejaké "hlúposti"...
Arwee, kde si???

minetka

Tak u nás sú "profesionáli", berú 600 sk za jedno sedenie...aj preto váham ,či to nebudú zbytočne vyhodené peniaze...

timka

no neviem, ja som tomu vtedy tak verila ze mi to pomoze a nic. len zbytocne vyhodene peniaze. sice za to nic nepytala ale "patrisadat"