Bulímia,anorexia

mis.

Babky, nechcem tu o tom písať...chcela som sa ale opýtať...neviete čo pomáha na kŕče v lýtku? Stalo sa mi to dnes už 4 noc za sebou, trvá to asi 2min., strašne to bolí:( Neviete, prečo to vzniká?

Alternativa

No pockaj, moja zlata. Za tou dobrou spravou treba dat obrovitanskeho smajlika. Inak sorry, ale tiez som nejako mimo obraz. Ak mas chut, mozes nam napisat viac - kde, termin, no ved vies. Sme zvedave baby. A keby to bolo v mojom bydlisku, nejake tie navstevy mas iste :o)

igris

no to je supeeeeeer, teda ten pobyt bude asi tvrdy ale myslim ze to stoji za to , treba sa s tym popasovat :), fakt sa tesim :))))

Alternativa

Cau Igriska, tak teraz som sa nahlas zasmiala, Ty si ale vtipkarka. Je to vystizne :o). Fajn, ze si tu a co je so super temou o odkysleni?

igris

ahol alti a mishka , dlho som tu nebola ale vidim ze vsetko po starom . mishka tvrdi ze je tucna a alernativa ju presvieca ze je to OK :)))

Alternativa

Tak dnes som bola v praci. Po 11 dnoch dovolenky sa tazsie zvyka, ale neriesim to, lebo medzi ludi, do skoly, chodim rada. Je to moja taka tajna dobijacka mladosti. To Ty teraz mozno este nechapes, ale kontakt s mladymi je uzasne pozitivny. Dufam, ze aj pre nich kontakt so mnou :o)

Alternativa

Jasne, ze sa vyspis. Kazdy den kazdy z nas zacina nanovo. Ozaj, Iriska sa hlasi? Volako davno som ju nevidela.