Bulímia,anorexia

Arweena

no aspon navonok vyzeram fajn:)vnutri je to des...idem ti to uz preposlat..viem ze ma lubi, ale chlapi maju problem s vyjadrovanim pocitov a so vselicim inym..zeny sa vedia viac pochopit

minetka

Ok,Arwee, dakujem:-)
Jasné, že sa priateľ trápi, ak ťa má naozaj rád...mne sa ten môj tiež veľmi snaží pomáhať, ale má to ľahšie, lebo cez deň som v práci, taskže večer môže byť so mnou,ak mám krízu...dôležité je, aby ti bol stále nablízku, aby si cítila jeho lásku, podporu...ak sa správa nevšímavo, je to zlé...mal by sa ti viac venovať a dávať ti najavo, že ťa ľúbi..
Joj, tak Ty budeš krásna,ked sa toľko skrášľuješ:-))

Arweena

ja som sa k tomu vratila minetka...ale on sam vravi, ze mi nevie pomôct..nemôzem mu to zazlievat, lebo ani ja si neviem. On vcera kvoli tomu v noci nespal, on sa len potichu trapi ale nevie co ma robit

minetka

Arwee, čítam, že ti Miška poslala na mail niečo o mužoch, ktorých partnerka trpí ppp...môžeš mi to,prosím ťa, preposlať? dakujem:-)

minetka

Dobrý nápad,. Arwee, ja tiež, ked som doma, robím hlúposti:-( Aspoňže môžem chodiť do práce, aj ked ma to veľmi už nebaví...ale tu sa aspoň kontrolujem...ako bolo včera s priateľom? Nevrátil sa k tomu, že ťa nachytal na wc???

minetka

Dobré ránko, ako správna závisláčka sa hned po pr´íchode do práce pripájam :_))
Ako sa máte dnes? Ja od veci, včera večer som sa prejedla,a kedže mama bola doma, nemohla som zvracať, tak dnes mi je ešte trošku zle:-(( A domiešala som všetko možné...už som ako Ty, Timka:-) Nič v zlom...:-)