Bulímia,anorexia

iriska.

ahojte dievcata, ahoj Alti.
aspon som tu nakukla a dufam, ze sa mate vsetky dobre. ze sa dari v napredovani dopredu, v sebadôvere a ziskavani pocitu sebahodnoty.
miska, ak budes mat cas, napis par slovicok na mail.
paaaaa

Alternativa

Ahoj dievcata,
su tu nove nicky a dufam, ze sa porozpravate tak spravne, dodate si silu a presvedcenie, ze proti PPP sa da - a VY TO DOKAZETE - bojovat.
Zuju,
ozvem sa Ti mailom, cau a drz sa.

jonzetta

neviem, ci je to vhodne ale... pamatate sa na vasu kamosku jacqueline? viete jako skoncila? na proana strankach place, ze 59cm cez pas je vela a tuzi mat aspon tych 55cm... chuda dievca...

palinnna

and, ja mam B a pomaha mi, ked sa najem tesne pred odchodom z domu... vlastne teraz, ked som vonku aj vtedy jem, vzdy si beriem nejake tri chlebiky, poviem si, ze ked budem takato tenka, ziaden chlap o mna ani nezavadi... myslim, ze takmer vsetky, ktore maju PPP vyzeraju ako deti, mne pomohlo, ze som si nasla pracu, v ktorej deti nemaju co robit, tak sa snazim pribrat, aby ma brali ako seberovnu...inac, nejaka som sibnuta, ved ja som sa mala snazit radit z nadhladu a zatial len vravim, co mi pomaha... teda moja rada - utecte od stereotypu, naplanujte si dovolenku s najlepsimi kamoskami, urcte si ten najvyssi ciel a pomaly, aj s placom ho naplnajte...

anka

mna mozno aj poznas.lebo sme si niekedy pisali,volala som tam a je to dost ine ako v Ba,co je dobre...mam 20,anorexia a teraz sa velmi chcem vylliecit,vaha 51 a 178 cm a chcem tam ist koncom mesiaca,lebo teraz,ked som tam volala mali plno

mis.

anka, ahoj. Som tu až teraz, prepáč. Snáď neodpovedám neskoro. Myslím, že máš týždeň na to, aby si si na to jedlo zvykala. Kedy sa tam chystáš? Koľko máš rokov? Máš A, alebo B? Prepáč tie otázky, som len zvedavá. Ak nechceš, nemusíš odpovedať.