Prestup na ine gymnazium

Príspevok v téme: Prestup na ine gymnazium
kolacik

Ahojte!Potrebovala by som suurne vediet nieco o prestupe:Chcem teraz na konci sk. roka prestupit z gymnazia(4-rocneho 1. trieda) na ine gymnazium...co vsetko treba na to vybavovat???je okolo toho vela "papierovaciek"??...musi aj rodic prist na tu druhu skolu(nieco pospisat a pod)??...za ako dlho sa to da vybavit??
vopred vam dakujem za odpovede:)

katii

javiem, že sú to už dva roky...ale nemohla by si napísať ako si dopadla??.. ja toto riešim teraz, rodičia maju okolo toho veľa rečí, nechcú ma nechať.. ako ťa bral kolektív?zvládaš učivo?.. za odpoved by som ti velmi ďakovala

akin

aj ja potrebujem poradit, som na bilingvalnom a som stvrtak z piatych rocnikov, lenze dostal som 5 z matiky a idem na reparat, chcel by som prestupit na obycajne gymnazium, kedze z tejto skoly som zhnuseny, skuste mi poradit, ci sa to vobec da...

zuzic_

teraz chces prestupit? ved mas tri tyzdne do konca roka...to skor potom na zaciatok druheho nie?
ako pise filip si v prvom rocniku tazke s rodicom...

Filip4545

To máš vybavené za 1 deň. Samozrejme musíš ísť najprv do tej školy novej, že či ťa môžu zobrať a keď nemáš 18 tak musíš ísť aj s rodičom.