Proteiny a penis

ricardo

tak dymatize-elite .....jj tak stravu nemam až taku dobru,ale je pravda že aj vela behavam tak spalujem vela kalorii

kevyn

Ano kvalitna strava robi zazraky.Ty si ju mozes zostavit..podla toho,ci chces pribrat schudnut atd.Pokial ta strava nieje taka kvalitna ,tak clovek vacsinou siahne na vyzivove doplnky hlavne kvoli tomu,ze to mas spravene za 5 min.

PS:Velmi by ma zaujimalo aky protein si to mal?

kevyn

"ruky sa mi naliali" Z proteinu to urcite nebolo.Po posilke,ak si v ten den cvicil napr biceps,tak sa ti moze zdat,ze ich mas take "nafuknute" respektive napumpovane,ale to je len docasne.Ano videl som vysledky o produktoch ktore obsahuju dopingove latky.Ale nezmienili sa kolko mnozstvo obsahuju.. obsahuju take zanedbatelne mnozstvo,ze keby si chcel z toho 1 davku,tak by si to musel pit namiesto vody a este sa v tom aj 3x denne kupat.Never vsetkemu,co vidis,taka firma si nedovoli dostat pokutu.A tu sa predavaju len vyrobky od EU ktore presli kontrolou,takze sa netreba nicoho bat.

ricardo

nevyznam sa vlemi do takych veci,ale co sa tyka proteinu tak videl som zoznam produktov,kt. boli chybne a normalne sa predavali na trhu-mali nejake zakazane latky resp. neobsahoval ito co bolo uvedene na obale .... preto sa pytam-moze byt že je to psychicke,ale len tak ma to nenapadlo že som si powedal že to je z toho,to islo tak samo ......... a co sat yka nafuknutia tak nie nemyslim creatine,normalne ruky sa mi tak naliali,ale nie samozrejme jak keby som jedol creatine....

0vecka

neviem o tom ze by mal cisty protein nejaky vedlajsi ucinok ale je pravda ze aj s dobrou stravou sa daju robit zazraky :)

kevyn

Nesuhlasim s nazorom,ze ak sa nevenujes tomu profesionalne,tak ti proteiny netreba.Pretoze prve mesiace ide vaha pomerne rychlo hore,ale neskor to uz ide pomalsie.A tak si bodybuilderi dokupuju vyzivove doplnky tj. gainer,protein,kreatin,anabolizatori atd.Myslim,ze to bol daky psychycky blok,pretoze problemy tvojho charakteru nemam.Pokial sa nevyznas do takychto veci naco si ich kupujes?Predpokladam,ze niesi velmi skuseny.Aj tak zaklad uspechu tvori strava.

kevyn

Carman: prosim ta nevyjadruj sa k teme,ked sa nevyznas.Proteiny su vlastne bielkoviny vacsinou srvatkove.Su to vyzivove doplnky,ktore sa cloveku velmi zidu,ked nema dostatocny prijem bielkovin.Bielkovina je zakladna stavebna jednotka svalu.Nenafukuje ani nic ine!!!nemylis si to nahodou s kreatinom mnohohydratom?Pokial su vedlajsie ucinky z proteinov,tak mas vedlajsie ucinky aj z mlieka,vajec,masa atd.. :-D

kvietok23

podla mna si to mal skor psychicke...ked si ich este len teraz prestal brat a hned mas silnejsiu erekciu...len si si to namyslal...

ricardo

tak prestal som ich brat a je to opat v pohode akurat proteiny su dobre pre vyzivu svalov a teraz som taky sfuknuty :/..... a teda aj proteiny maju vedlajsie ucinky?