Proteiny a penis

carmannn

pokial nie si professionalny kulturista vobec nepotrebujes proteiny z doplnkov stravy - vela z nich moze mat vedlajsie ucinky - staci ak budes jedavat jedla bohate na bielkoviny

ricardo

ako viem co su proteiny,ale ci ich este neobohacuju o nejake "uzasne" latky.a nahowarat hmmmm ked som to nebral vsetko bolo v poriadku v podstate takmer vzdy tak neviem to ma zneistuje.

kvietok23

ricardo: mozno si si to len podvedome nahovoril. Moj priatel tiez uziva proteiny ako doplnok ku cviceniu, a ver mi, ze ma taku erekciu, ze zvladne aj viac kol za sebou...Takze mozes byt v klude- protein ti ju urcite nezhorsuje. Mnohe proteinove doplnky su vyrabane vlastne zo susenej srvatky- ktoru mozes ziskat vlastne aj ako vedlajsi produkt pri vyrobe velkonocneho syrca...je to normalna latka, ktora sa bezne nachadza v jedle...To, o com si myslis ze zhorsuje erekciu mozu byt steroidy a tie maju od bielkovin daleko....

kevyn

Boze naco si kupujes nieco,ked nevies co to je? Nie proteiny nemaju vedlajsie ucinky.Proteiny su vlastne bielkoviny ktore prijmas aj zo stravy.