Lamajuce sa nechty - pred tym to tak nebolo

Príspevok v téme: Lamajuce sa nechty - pred tym to tak nebolo
opalka

Vzdy som mala krasne, dlhe, zdrave nechty, a posledny rok, aj ked naratsu, stale sa stiepia, zlomia....alebo nenarastu vobec
nemam pocit, ze by som zmenila zivotospravu
nemohlo by to suvisiet s tym, ze cely den pracujem za pcitacom a tukam do klavesnice?

poradite nieco ako ich opat ozivit? citam vsad,e ze zinok a zivotosprava, ale aka je to ta spravna na nechty ?

mate59

Do misky daj 5 polievkových lyžíc olivového oleja a 1 polievkovú lyžicu čerstvo vymačkanej šťavy z citronu.v lázni si vykúp ruky asi tak 5minút 3krát do týždňa.alebo minimálne 1 krát do týždňa.Uvidíš,že tvoje nechty budú znovu pevné a nebudú sa ti lámať.
Zinok v potravinách :
Bohatý obsah zinku obsahujú živočíšne aj rastlinné potraviny.živočíšne potraviny – mäso, žĺtky, mliečne výrobkyrastlinné potraviny - pivovarnícke droždie, ovos, žitné klíčkové vločky, pšenica, prírodná ryža, slnečnicové semená, mak, strukoviny, tekvicové semená, huby

jingles

mne sa napr lamavali ked som si ich stále lakovala a ked som si ich prestala a vyrastli mi nove tak sa prestali...a možno nejaký vitamín ti chýba skús a popýtať v lekárni na posilnenie nechtov