Lietajúce deti

willywonkaa

Aj ja som to včera pozerala a ostala som zhrozená. Tú pseudoodoborníčku by mali zavreť a rodičov, ktorí sa na to dali by mali aspoň troška zaškoliť ako sa správať k malému bábätku..to čo tam vystrájali s tým malým chlapčekom bolo hrozné.

[zruseny12]

...tiez som vcera pozerala PALBU a to vacsie dievcatko tam aj plakalo,ze ju to boli/zapastie/nebolo moc nadsene z toho...
...tu cvicitelku by bolo dobre takto povesit niekde na niekoloko hodin a niekde kde by ju to poriadne prevetralo...

)

Mne stačilo vidieť upútavku a bolo mi z toho hrozne. To čo je za blud? Vykĺbovať končatiny bábätku, hlavička lieta, dieťatko plače, očividné týranie a že vraj gymnastika? Neskutočné!

dubledog: Viš si to predataviť s tvojim dieťaťom?

eliz

doubledog máš vôbec šajnu o vývine dieťatka? Matka s ním chodí od malička k pediatrom na pravidelné kontroly, chodí sa k ortopédovi vo veku 2 - 4 mesiace kvôli kĺbikom. Hlavička nie je pevná a je tu zrazu gymnastika( nepoznáme autora), ktorá môže narušiť kĺby, mozog.

doubledog

bol som sa na to pozriet na jednom kurze, podla mna celkom zaujimava vec.

prislo mi to taka gymnastika, neni na tom nic strasneho.

ele

boze, no mne bolo vcera do placu, ked som to pozerala v Palbe. Tie uplne malinke partyzdnove miminka, ved im to vazy mohlo zlamat :(( Matky hlupe!!

eliz

Ano pozerala som to aj na tej pláži a bolo to iste ono. Včera to dávala Markíza. Údajne to pochádza z Ruska, na Markíze je aj krátke video a diskusia o tom. Dúfam len že na Slovensku sú uvedomelí rodičia, nedajú sa na to a naši kompetentní to dôkladne preveria. Následky môže mať dieťa aj v neskoršom veku a nakoniec na čo je to dobré?

ich

je to otras.ale dnes vraveli,ze uz zasadali kompetentny a ani jeden to neschvalil.Hadam to nikto nebude skusat na"cierno".