Rozšírené póry:maska alebo tonikum?

Krevetka810

No tak dievčence toto mi ako FAKT neuveríte!!:Dna odporúčanie a zároveň dobré ohlasy na kokosový olej som si ho kúpila a samozrejme že aj vyskúšala....možno vám to bude pripadať ako ,,robí z komára somára" ale skutočne ma prekvapil tým že už po 1/alebo druhej aplikácii sa mi viditeľne vyčistili a zmenšili póry!!:)Samozrejme že sa mi nevyčistili uuuuplne ale je to viditeľná zmena:)))som naozaj z toho nadšená a aj pleť mám oveľa jemnejšiu a pre info tak ja mám mastnú pleť a KO som si dávala zatiaľ len na noc....sestra tiež hladala niečo čo by jej pomohlo s rozšírenými pormi a niečo na čierne bodky a ked zbadala čo to urobilo so mnou tak okamžite zatužila po Ko aj ona:D:Dno takže tolko k tejto téme a dúfam že som vám pomohla:), naozaj vyskúšajte, len pozor na to KTORY KO si chcete kúpiť, ja som kupovala zo slnečnica.sk-ten Bio Planete....vela zdaru prajem:)

Krevetka810

delphia:ja som tu načala z tej druhej témy preto to tak vyznieva že vlastne neviem čo chcem ale máš pravdu bude potrebne zrejme použiť 2druhy krémov ale v tejto teme ma zaujma stiahnutie tých pórov hlavne:)

delphia

och Krevetka, vies ty vobec ze co ches? lebo ty chces pripravky so specifickym zlozenim, ale aj neh matuje, ale nech netreba kombinovat, len pouzit jeden krem,... zrejme to nepojde, nakolko ty chces v jednom pripravku mat skombinovane prisady na matovanie, ale aj proti rozsirovaniu cievok, i hydrataciu a ukludnenie. ak tak si zakladas na tych cievkach, tak budes musiet pouzit minimalne 2 druhy kremov. jeden urceny na cievky a druhy nejaky hydratacny fluid. ten nezanechava mastny film na pleti

Krevetka810

delphia:kedže si sa zmienila o cievkach pravdepodobne si si čitala mnou novozaloženu temu, tam som popisala v čom spočiva môj problem.....lenže tie kremy ktoré su na cievky obsahuju svoje specificke latky určene prave na problematiku tych cievok a idealne by bolo keby takéto kremy boli aj zmatnujuce....a take som zatial nenasla:(

Krevetka810

delphia:nájsť kozmetiku pre môj typ pleti je hotový zazrak:Dak sa k nemu raz dopracujem tak sa to asi zapíše do dejin:D:D:D

delphia

to je akoby si sa sytala, ze co je lepsie maslo, alebo chlieb? aj jedno je ine, aj druhe. tonizovanie pleti patri v pripade mastnej s rozsirenymi porami ku kazdodennemu osetrovaniu pleti. maska je vhodna 1-2x tyzdenne. okrem stahovania porov ma aj hydratacne ucinky.

ak mas aj cievky, no tonika by som zrejme vylucila, nakolko je to prejavom citlivejsej pleti a tonika zvyknu obsahovat aj alkohol a ten na cievky nie je vhodny