je to genitálny herpes?

Príspevok v téme: je to genitálny herpes?
joj

zdravím, asi pred 3 dňami sa mi na vnútorných pyskoch pošvy vyhodili vyrážky. Vyzerá to presne ako afta v ústach. Na internete som zistila, že to zodpovedá genitálnemu herpesu, ktorý je vraj výlučne pohlavne prenosný. Lenže ja som niečo také mala už pred 5 rokmi a to som bola panna, žiaden pohlavný styk som nemala. Tak teraz som z toho jeleň. Väčšina ľudí opisuje genitálny herpes ako pľuzgiere, ktoré praskajú. Ja som však pľuzgiere vôbec nemala, len drobné vyrážky, na ktorých sa potom vytvoril taký biely povlak (presne ako afta v ústach). Pred tými 5 rokmi som bola u gynekológa, ten vôbec nevedel čo to mám, vtedy som mala asi len 2 vyrážky, avšak dosť veľké, povedal, že to vyzerá ako popálenina (?), preventívne mi spravil test na sifilis avšak na herpes nie. odvtedy som mala pokoj, no a teraz sa to zase objavilo. Mám len jedného sexuálneho partnera, s ktorým som už asi 2 roky. Máte s tým niekto skúsenosti? Mohlo by ísť aj o niečo iné ako herpes, povedzme len nejakú infekciu napríklad z pracieho prášku?...ak to nezmizne pôjdem s tým k lekárovi opäť. rada by som však vedela, či je aj iná možnosť ako herpes

siwonka

neviem čo to je ale podla mna za tym doktorom chod tak či tak..najlepšie hned a nech ta potestuje a ked nie..tak navštív ineho lekara..nenehavaj to len tak..