mamografia iná metóda

Príspevok v téme: mamografia iná metóda
kabi

Dopočula som sa, že u nás existuje mamograf. vyšetrenie, kedy žena leží na stole na bruchu, do otvoru vloží prsník a nemá ho brutálne stláčaný ako pri klas. mamogr.
Momentálne ma posielajú na momogr., ale nepôjdem, naposledy mi prsník tak slačili, cievky mi popraskali, vytvorili sa mi strie oproti druhému a úplne ovisol,je to dosť značný rozdiel oproti druhému. Päť krát mi robili snímok v jeden deň ! Nikdy viac. Nikomu to neprajem.

- mira

Mamografické vyšetrenia, ktoré sú 1000x silnejšie ako pri rtg pľúc sú úplne zbytočné. Rakovinu prsníka spôsobujú hlavne mliečne výrobky, mlieko, cukor a nasýtené tuky. Pokiaľ sa žena harmonicky stravuje, rakoviny sa nemusí báť a toto zbytočné a škodlivé vyšetrenie, ktoré nie je žiadnou prevenciou, len diagnostikou, absolvovať nemusí.

fionaa

prosim vas, ako je to s mamografiou u zien, ktore maju silikonove implantaty? Citala som, ze v ustave sv. Alzbety maju digitalny mamograf, ale ten tiez stlaca prsnik, neviete poradit?

mirka 23

nechodte na mamo ak nechcete mať so sebou problem. Ide tu zase len o biznis. Prečitajte si ten članok čo dal Habbs

vecernica

Kapi prosim ta povedz o tom viac.o tej mamografii.
Rozhodujem sa o nej.Kde ti to robili?
Stalcia to fakt velmi?ja som pocula ze je to podla velkosti prs,,...velke viac stalcia,,aby videli cez tuk je to tak?
co viem ina metada je sonografia..to neches?ak chces nap mi na mail.